Logitech G анонсувала випуск бездротової гарнітури PRO X LIGHTSPEED

Июль 28, 2020

LOGITECH G, PRO

Logitech G анонсувала випуск бездротової гарнітури PRO X LIGHTSPEED

Logitech G представила бездротову ігрову гарнітуру Logitech G PRO X LIGHTSPEED. Новинка втілює технологію LIGHTSPEED у відзначеному нагородами дизайні, який створено відповідно до найвибагливіших вимог світових професійних кіберспортсменів

«Мені подобається моя гарнітура PRO X. Єдине, чого я хотів би, щоб у неї була бездротова підтримка, – зазначив Сорен «Bjergsen» Б’єрґ, League of Legends, TSM. – Що ж, тепер моє бажання здійснилося

Створена на основі ігрової гарнітури PRO X, відзначеної численними нагородами, нова бездротова модель поєднує в собі високоякісні матеріали, передові технології зв'язку, точне звучання та забезпечує повну свободу рухів. PRO X LIGHTSPEED тепер оснащена бездротовим зв'язком LIGHTSPEED із частотою 2,4 ГГц, що гарантує більш як 20 годин роботи від батареї з радіусом дії понад 13 метрів.

«Бездротова ігрова гарнітура PRO X є важливим доповненням у нашій лінійці професійних ігрових гарнітур, – підкреслив Кріс Пейт (Chris Pate), менеджер асортименту Logitech G PRO. – Новий пристрій надає професіоналам і спортсменам-початківцям ідеальну бездротову гарнітуру, забезпечуючи їм необхідну продуктивність, зв'язок і комфорт без дротів та обмежень».

PRO X LIGHTSPEED оснащена передовим програмним забезпеченням Blue VO!CE для відтворення неймовірної чистоти голосу та високоякісного зв'язку в іграх або потоковому мовленні, 50-міліметровим дифузором PRO-G для чіткого професійного передавання аудіосигналу, а також об'ємним звучанням нового покоління DTS 7.1. Нова гарнітура забезпечена комфортним м'яким наповнювачем з анатомічним «ефектом пам'яті», що додає зручності за тривалого використання під час довгих тренувань або ігрових змагань.

В Україні Logitech PRO X LIGHTSPEED попередньо очікується в серпні 2020 року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

# # #

Про компанію Logitech
Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компании та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS
Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.