Національна Кіберспортивна Ліга із CS:GO

Июль 17, 2020

LOGITECH G

Національна Кіберспортивна Ліга із CS:GO

Анонс завершального етапу

Найбільша відкрита кіберспортивна ліга України із CS:GO Logitech G National Cybersport League оголосила дати завершального етапу чемпіонату. Всеукраїнський фінал відбудеться 18-19 липня в Києві, його призовий фонд складе 300 тисяч гривень!

На жаль, турнір відбудеться в студії без присутності глядачів, але вболівальники зможуть насолодитися головним турніром року сповна завдяки трансляції від студії Maincast. Повболівати за найкращих українських кіберспортсменів можна буде на каналі Twitch.

Учасники фіналу

Понад 300 колективів з усієї України взяли участь в 11 відбіркових регіональних турнірах, 7 з яких було здійснено на LAN у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Луцьку та Івано-Франківську, ще чотири змагання відбулися онлайн. На кожному з турнірів команди заробляли рейтингові очки, щоб потрапити в фінал. У результаті визначилася вісімка найсильніших:

 1. Gucci Squad
 2. Gameinside
 3. HauntedFamily
 4. BMTH
 5. qup
 6. Majesty
 7. Royalty
 8. team_Next

Формат фіналу

LAN-фінал Logitech G National Cybersport League відбудеться в традиційному для CS: GO форматі. Учасники будуть посіяні згідно з рейтингом в сітку формату Single Elimination з матчами до двох перемог. У суботу 18 липня відбудуться матчі чвертьфіналу турніру. У неділю 19 липня відбудуться півфінали і фінал ліги.

Розподіл призового фонду

Загальний призовий фонд фіналу LogitechGNCL складе 300 тисяч грн – половина дістанеться чемпіонам:

 • Перше місце — 150,000 грн
 • Друге місце — 75,000 грн
 • Третє місце — 37,500 грн
 • Четверте місце — 37,500 грн  


Команда висвітлення турніру

У ролі амбасадорів турніру виступить ціла плеяда знаменитих талантів. Ще більше відомих особистостей кіберспорту чекає на глядачів на фіналі чемпіонату.

 • Арсеній Ceh9 Триноженко
 • Олексій yXo Малецький
 • Владислава Захлєбіна
 • Дмитро Flunkyflame Фламель
 • Олексій Bafik Бафадаров
 • Олександр ded1ce Коваленко
 • Михайло Okroha Шмигель
 • Олександр Petr1k Петрик
 • Денис Loran Журід
 • Олександр Homer Лисенко
 • Дмитро Droog Чумаченко
 • Федір KvaN Захаров

Партнери ліги Титульним партнером ліги є бренд Logitech G.

Інформаційні партнери ліги: obozrevatel.com, gameinside.ua, sport.ua, playua.net.

Офіційний сайт ліги ncl.ua


# # #

Logitech Gбренд компанії Logitech International, глобального лідера у виробництві аксесуарів для персональних комп'ютерів і приставок. Logitech G надає гравцям всіх рівнів передові клавіатури, миші, гарнітури, ігрові поверхні та продукти для симуляторів, такі як кермо і штурвали, завдяки інноваційному дизайну, прогресивним технологіями і щирою прихильності ігрового процесу. Швейцарська відкрита акціонерна компанія Logitech International, заснована в 1981 році, котирується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) і на біржі Nasdaq (LOGI) в США. Більше про продукти Logitech G можна дізнатися на logitechG.com, в Instagram Logitech G або на @LogitehG.

# # #

АСБІС-Україна– один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.