Нова повнорозмірна бездротова миша Logitech M190: довговічний пристрій для бездоганного комфорту за доступною ціною

Август 24, 2020

LOGITECH

Нова повнорозмірна бездротова миша Logitech M190: довговічний пристрій для бездоганного комфорту за доступною ціною

Компанія Logitech оголосила про випуск Logitech M190 – повнорозмірної бездротової миші ергономічної форми, яка працює без затримок і зручна для використання власникам великої долоні. Новинка дозволяє не тільки працювати довше та ефективніше, а й насолоджуватися перевагами бездротового доступу на відстані до 10 метрів, де б ви не перебували – вдома чи в офісі, а також точним контролем курсора та покроковою прокруткою, і все це за доступною ціною. Симетрична форма корпусу робить M190 ідеальною для користувачів, які шукають більш універсальну конструкцію миші та альтернативу трекпаду (тачпаду) від світового лідера в галузі пристроїв введення.

«M190 поєднує бездротові технології, зручність та простоту навігації протягом усього дня з якістю та точністю від Logitech за чудовою ціною, –  зазначив Александр Мазілу, Глава регіону Південної та Східної Європи Logitech­­­­­­­­­­­­. – Якщо ви хочете створити або доповнити свій бездротовий комплект повнорозмірною мишею не за захмарною вартістю, M190 – це ідеальна миша для вас».

Характеристики Logitech M190:

  • Повнорозмірна форма – оптимальний комфорт використання лівою або правою рукою, і форма, спеціально розроблена для природного вигину великих долонь. Профільовані кнопки скеровують пальці в ідеальне анатомічне положення. 
  • Бездротовий зв'язок – для вільного пересування на відстані до 10 метрів практично без затримок і переривання сигналу. Відсутність кабелю означає відсутність безладу на робочому столі та легкість транспортування пристрою.
  • Найвища якість – чіткість ваших дій під час роботи за комп'ютером забезпечують точне відстеження курсору та покрокова прокрутка, і все це за доступною ціною.
  • Довговічність – фірмова міцність та надійність від світового лідера в галузі виробництва мишей та клавіатур. M190 – комп'ютерна миша для повсякденного використання, на яку можна покластися протягом тривалого часу.
  • Термін служби батареї 18 місяців – енергоощадний режим вмикається автоматично, коли миша не використовується. Батарея типу AA також наявна в комплекті.

Повнорозмірна бездротова миша M190, розроблена з урахуванням природного вигину руки та для зручності тримання в масивній долоні, забезпечує безперебійну роботу протягом 18 місяців завдяки впровадженню технології енергозбереження. USB-приймач дозволяє легко під’єднувати пристрій і вільно пересуватися з одного робочого простору до іншого, цілковито покладаючись на надійний сигнал.

В Україні Logitech M190 з’явиться орієнтовно у вересні цього року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

 

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.