Легке прибирання

Май 17, 2022

AENO

Легке прибирання

AENO – це про спосіб життя, про вибір. Менше енергії на побут – більше на цікаве життя!

Наша місія – зробити розумні технології доступнішими та ближчими для кожної людини, взяти на себе побутову рутину та звільнити людей від домашніх справ. Дати можливість зробити життя насиченішим та використати цей час для спілкування з близькими, саморозвитку та творчості. 

Тому для швидкого та легкого прибирання всього будинку AENO пропонує три сучасні гаджети, кожен зі своїм функціоналом та перевагами: 

Робот-пилосос – для лінивого прибирання :) 

Пилосом можна керувати віддалено через додаток. Є функція сухого та вологого прибирання. 

Бездротовий пилосос - Значно підвищує ефективність видалення волокнистих забруднень, таких як волосся, нитки, шерсть домашніх тварин. 

Парова швабра – для легкого відпарювання та видалення бруду. Кухня, підлога, килими, меблі, подушки, ковдри, взуття, кераміка та багато іншого можна чистити з допомогою парової швабри. 

Заходьте на сайт AENO для детального знайомства з усіма продуктами! 

Купуйте у наших партнерів: Цитрус та Rozetka

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.