Kingston Technology починає поставки високопродуктивних SSD ємністю до 7.68 ТБ для центрів обробки даних

Май 27, 2020

KINGSTON

Kingston Technology починає поставки високопродуктивних SSD ємністю до 7.68 ТБ для центрів обробки даних

  • SATA SSD DC500R і DC450R ємністю до 7.68 ТБ - надійдуть у продаж в Україні в червні;
  • U.2 NVMe PCIe SSD DC1000M ємністю 7.68 ТБ - надійдуть у продаж в Україні в липні;

Американська компанія Kingston Digital, Inc. оголосила про старт продажів моделей високопродуктивних твердотільних накопичувачів SATA Data Center 500R (DC500R) і 450R (DC450R) ємністю 7.68 ТБ*, а також аналогічної по місткості моделі накопичувачів U.2 NVMe DC1000M.

Нові моделі SSD покликані забезпечити додаткові обсяги пам'яті для зберігання даних і підтримують суворі вимоги QoS, гарантуючи передбачувані швидкості обміну і низькі затримки при роботі в центрах обробки даних, що використовують як NVMe-, так і SATA-накопичувачі.

Як зазначив, коментуючи старт продажів новинок, менеджер Kingston по індустріальним SSD Кейт Шімменті: "Твердотільні накопичувачі місткістю 7.68 ТБ - це своєрідний прорив у високопродуктивних рішеннях для клієнтів, які потребують надійні і місткі сховища даних. До сих пір, накопичувачі такої ємності були доступні лише у вигляді HDD-пристроїв, давно застарілих як в технічному, так і в моральному аспекті. Тому ми раді бути одним з перших в світі виробників, які доповнили свій портфель продуктів накопичувачами наступного покоління: в поєднанні з уже наявним завантажувальним NVMe SSD DC1000B, SATA SSD DC500M для змішаних навантажень і лінійкою оперативною пам'ятю Server Premier, нові моделі сформують найбільш завершену, з представлених на ринку, лінійку рішень для центрів обробки даних індустріального рівня ".

Зокрема, твердотільні накопичувачі SSD DC500R 7.68 ТБ забезпечені статусом VMware Ready ™ і розроблені спеціально для застосування в режимах з інтенсивним читанням, в тому числі на веб-серверах, в інфраструктурі віртуальних робочих столів, операційних базах даних і в аналітиці реального часу ** . Завдяки високій стабільності швидкості обміну даними і часу відгуку (латентності), накопичувачі даної моделі дозволяють центрам обробки даних розгортати інфраструктуру, гарантуючи високу продуктивність в робочих додатках аж до інтерфейсу користувача.

SSD DC450R 7.68 ТБ призначені для мереж доставки контенту, додатків для периферійних обрахувань і широкого спектру програмно-визначених архітектур зберігання. Дані SSD володіють специфічним набором функцій і характеристик, сфокусованих на потребах додатків з інтенсивним читанням і оптимізованих для центрів обробки даних, які прагнуть скоротити витрати і інвестиції за рахунок підбору найкращих за поєднанням вартості та ресурсу запису рішень.

У свою чергу, побудовані на форм-факторі U.2 (2.5 "), накопичувачі DC1000M 7.68 ТБ створені забезпечити власникам систем можливість «гарячої» заміни SSD і їх повну інтеграцію з серверами і масивами зберігання даних, що використовують бекплейни PCIe і U.2. Крім великого об'єму і продуктивності, накопичувачі DC1000M мають ряд функцій для підвищення надійності зберігання інформації, в тому числі наскрізним захистом даних, захистом від втрати живлення (PLP) і моніторингом телеметрії.

Нові моделі SSD DC500R, DC450R і DC1000M забезпечені обмеженою 5-річною гарантією і безкоштовною технічною підтримкою виробника. Додаткову інформацію можна отримати на сайті https://www.kingston.com/ .

* Деяка частина зазначеної ємності використовується для службових цілей при форматуванні, тому може бути недоступна для зберігання даних. Внаслідок цього, актуальний обсяг, доступний для зберігання даних, може бути нижче зазначеного. За додатковими відомостями можна звернутися до «Kingston's Flash Memory Guide» за адресою kingston.com/flashguide.

** Статус VMware Ready ™ знаходиться в процесі отримання для моделі ємністю 7.68 ТБ
 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Kingston Digital, Inc. (KDI) є підрозділом компанії Kingston Technology Company, Inc., найбільшого світового незалежного виробника пристроїв зберігання даних. Компанія була заснована 2008 року. Базується в місті Фаунтен-Веллі, штат Каліфорнія, США.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.kingston.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.