Intel випускає SSD для повсякденних обчислень, основних ігор

Март 02, 2021

intel, SSD

Intel випускає SSD для повсякденних обчислень, основних ігор

Накопичувач Intel SSD серії 670p пропонує необхідний баланс виконання, ціни та потужності для масового геймінгу і повсякденного користування ПК. Компанія Intel представила SSD-накопичувач серії 670p у грудні 2020 року. (Інформацію надала компанія Intel Corporation).

В рамках заходу Memory and Storage 2020, який відбувся у грудні 2020 року, компанія Intel випустила Intel® твердотілий SSD-накопичувач серії 670p, 144-шаровий клієнтський SSD-накопичувач на основі флеш-пам’яті чотирирівневої комірки (QLC).

Накопичувач Intel SSD серії 670p базується на нашій 144-шаровій QLC 3D NAND флеш-пам’яті об’ємом у 128 гігабайт і забезпечує вдвічі швидше читання, на 38% швидше вибіркове читання, і до 50%  менше затримок читання, у порівнянні із попереднім поколінням SSD-накопичувачів. Пропонуючи найкраще виконання, ємності до 2 терабайт та посилену надійність, накопичувач Intel SSD серії 670p є ідеальним носієм даних для тонких і легких ноутбуків– Роб Крук (Rob Crooke), старший віце-президент Intel і генеральний директор групи продуктів та рішень NAND.

Що робить накопичувач? Розроблений із використанням останніх QLC-технологій, накопичувач Intel SSD серії 670p має ємність до 2 терабайт на кожному диску, що представляє неймовірну цінність як для щоденного користування, так і для масового геймінгу. У порівнянні із попереднім поколінням накопичувачів Intel® QLC 3D NAND SSD, накопичувач серії 670p пропонує вдосконалене виконання, що включає у 2 рази швидше послідовне читання і на 20% довшу тривалість експлуатації. Налаштований на малу глибину черги і змішані навантаження, щоб відповідати вимогам сучасних найбільш розповсюджених потреб, найновішій клієнтський носій від компанії Intel пропонує потрібний баланс виконання, ціни та потужності. Доступний вже сьогодні, M.2 форм-фактор накопичувача Intel SSD серії 670p довжиною у 80 мм ідеально підходить для тонких і легких ноутбуків і ПК.

Чому це важливо? Компанія Intel вже 10 років розробляє свою QLC-технологію, щоб досягти тих виконання і ємності, які б відповідали сучасним вимогам до носіїв інформації для ПК, у тому числі носіїв вищого рівня і здатності ефективно оперувати великими об’ємами даних. QLC SSD-накопичувачі від компанії Intel створені на основі технології плаваючого затвору — цей метод збереження даних є ключовою конкурентною перевагою. Нова конфігурація комірки в накопичувачі Intel SSD серії 670p дозволяє збільшити ємність носія, оптимізованого для щоденного користування за доступною ціною і допомагає прискорити адаптування SSD-накопичувача.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Intel Corporation – американська технологічна компанія, провідний виробник електронних пристроїв та комп'ютерних компонентів, включаючи мікропроцесори та набори системної логіки (чіпсети). Корпорація є винахідником мікропроцесорів серії x86, якими оснащено більшість персональних комп'ютерів на планеті, і є другим за величиною світовим виробником напівпровідникових чіпів.

  

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.