Онлайн-конференція Intel Innovation // 27-28 жовтня

Октябрь 05, 2021

Intel

Онлайн-конференція Intel Innovation // 27-28 жовтня

Приєднуйтесь в режимі онлайн на виступ генерального директора Пата Гелсінгера та інших лідерів Intel, щоб дізнатися більше про останні інновації компанії для розробників

Починаємо онлайн, Intel Innovation, перша подія в новій серії Intel ON, відбудеться 27-28 жовтня 2021 р. Нова технічна конференція Intel буде присвячена найновіших технологіях, що забезпечують штучний інтелекту, 5G, граничні обчіслювання (edge cloud), а також зв'язність та можливості підключення ПК із швидкістю та реальним масштабом.

Здоров'я та безпека відвідувачів, співробітників, партнерів та клієнтів завжди є головною турботою Intel. Після консультацій із представниками органів охорони здоров’я та згідно політиці безпеки Intel, Intel Innovation стане повністю віртуальною подією, до якої учасники зможуть приєднатися онлайн.

Деталі: 

Коли: з середи 27 жовтня до четверга 28 жовтня

Де: дивіться лекції онлайн на Intel Newsroom

Запис лекцій: буде доступний на Intel Newsroom

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.