Процесор Intel i9-12900K здобув перемогу в номінації «BEST CPU» на European Hardware Awards 2022

Май 31, 2022

Intel

Процесор Intel i9-12900K здобув перемогу в номінації «BEST CPU» на European Hardware Awards 2022

European Hardware Association (EHA) оголосила перелік пристроїв та компонентів, що отримали її відзнаку за 2022 рік.

Більше ніж 100 провідних світових технологічних журналістів провели місяці часу, аналізуючи різноманітні варіанти обладнання, що продається по всій Європі та обрали найкраще.

Більше ніж 40 категорій були представлені в номінації на премію EHA і в кожній з них, шляхом голосування, команда експертів обрала переможця.

Intel Core i9-12900K отримав нагороду як кращий процесор, а архітектура Alder Lake отримала нагороди як краща нова технологія та товар року. Нагорода за кращу ігрову настільну систему дісталася Intel® NUC Dragon Canyon. 

  • НАЙКРАЩИЙ ПРОЦЕСОР – настільний процесор Intel® Core™ i9-12900K 12-го покоління
  • НАЙКРАЩА ІГРОВА НАСТІЛЬНА СИСТЕМА - Intel® NUC Dragon Canyon
  • ТОВАР РОКУ - Intel® Core™ 12-го покоління (Alder Lake)
  • НАЙКРАЩА НОВА ТЕХНОЛОГІЯ – Архітектура Intel Alder Lake 

Зустрічаймо наших переможців!

 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.