Intel оголошує про випуск продуктів пам'яті та сховищ нового покоління

Декабрь 24, 2020

Intel, SSD, CPU, OPTANE

Intel оголошує про випуск продуктів пам'яті та сховищ нового покоління

Intel анонсувала шість нових продуктів пам'яті та сховищ, які допоможуть замовникам впоратися з проблемами цифрової трансформації. Ключ до просування інновацій в області пам'яті і систем зберігання даних.

Intel анонсувала шість нових продуктів пам'яті та сховищ, які допоможуть замовникам впоратися з проблемами цифрової трансформації. Ключ до просування інновацій в області пам'яті і систем зберігання даних. Корпорація Intel анонсувала два нових доповнення до своєї серії твердотільних накопичувачів (SSD) Intel® Optane ™: твердотільний накопичувач Intel® Optane ™ P5800X, найшвидший у світі твердотільний накопичувач для центрів обробки даних, і пам'ять Intel® Optane™. H20 для клієнта, який відрізняється продуктивністю і основною продуктивністю для ігор і створення контенту. Optane допомагає задовольнити потреби сучасних обчислень, наближаючи пам'ять до процесора. Компанія також повідомила про свій намір випустити 3-є покоління Intel® Optane ™ постійна пам'ять (кодове ім'я "Crow Pass") для хмарних і корпоративних клієнтів.

Intel також анонсувала три нових твердотільних накопичувача NAND з пам'яттю з 144 осередками: Intel SSD 670p, новий чотирьохрівневий твердотільний накопичувач з чотирирівневої осередком (QLC) нового покоління для масових обчислень; твердотільний накопичувач Intel D7-P5510, перший в світі 144-шаровий трирівневий дизайн NAND; і Intel SSD D5-P5316, твердотільний накопичувач з більшою щільністю і довговічністю, створений на основі першої в галузі 144-шарової QLC NAND.

Чому технологія Intel® Optane ™ має значення  

З сьогоднішнім анонсом технології Intel Optane корпорація Intel продовжує створювати новий рівень піраміди пам'яті і зберігання даних центрів обробки даних, який поєднує в собі атрибути DRAM і NAND. Твердотільні накопичувачі Intel Optane усувають вузькі місця в постачанні даних і прискорюють роботу додатків за рахунок швидкого кешування і швидкого зберігання, щоб збільшити масштабування на сервер і знизити транзакційні витрати для робочих навантажень, чутливих до затримок.

Постійна пам'ять Intel® Optane ™ - це бачення Intel в області пам'яті і сховища, яке пропонує сталість, ємність, доступність, низьку затримку і швидкість, аналогічну пам'яті.

Використовуючи постійну пам'ять Intel® Optane ™, корпорація Intel® змінила архітектуру пам'яті та ієрархії сховищ, дозволяючи використовувати її в якості окремого рівня ємності і продуктивності для пам'яті і сховища. При такому підході можна створити дворівневу архітектуру пам'яті, в якій DRAM є рівнем продуктивності, а постійна пам'ять - рівнем ємності. У разі сховища постійна пам'ять Optane ™ використовується в якості рівня продуктивності для рівня ємності NAND.

Постійна пам'ять Intel® Optane ™ підключається до ЦП через шину з подвоєною швидкістю передачі даних, забезпечуючи прямий доступ для завантаження і збереження на швидкостях DRAM; енергонезалежна, вона поєднує в собі кращі елементи пам'яті і сховища.

Корпорація Intel продовжить зміцнювати і розширювати свій унікальний портфель пам'яті і систем зберігання за допомогою незалежної пам'яті Intel Optane 3-го покоління під кодовою назвою "Crow Pass" і в майбутньому Intel® Xeon® масштабовані процесори (кодова назва "Sapphire Rapids.")

Анонсовані три нових твердотільних накопичувача NAND являють собою нову віху на шляху до перетворення TLC і QLC в основні технології для накопичувачів великої місткості. Intel® 3D NAND SSD 670p це новий 144-шаровий чотирьохрівневий (QLC) твердотільний накопичувач Intel 3D NAND для масових обчислень. Intel SSD D7-P5510 - це перший в світі 144-шаровий дизайн TLC NAND, а Intel SSD D5-P5316 побудований на основі першої в галузі 144-шарової QLC NAND. Корпорація Intel розробляє ці технології протягом останнього десятиліття.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.