Infinidat 5-й рік поспіль названа лідером у Gartner® Magic Quadrant™ 2022 для провідних систем зберігання даних

Октябрь 27, 2022

Infinidat

Infinidat 5-й рік поспіль названа лідером у Gartner® Magic Quadrant™ 2022 для провідних систем зберігання даних

Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, оголосив про те, що компанія була названа лідером магічного квадранта Gartner 2022 для основних систем зберігання даних, відзначаючи п'ятий рік поспіль, коли Gartner визнає Infinidat у галузі корпоративних систем зберігання даних, у тому числі чотири роки у категорії основних систем зберігання даних Magic Quadrant та один рік у Magic Quadrant для дискових масивів загального призначення.

За даними Gartner, "постачальники в лідируючому квадранті" мають найвищі сукупні оцінки за здатність до виконання і повноту бачення. Лідер має частку ринку, довіру, а також маркетингові та торгові можливості, необхідні для стимулювання прийняття нових технологій. Ці постачальники демонструють чітке розуміння потреб ринку. Вони є новаторами і лідерами думок із чітко сформованими планами, які клієнти і потенційні партнери можуть використовувати при розробці своїх інфраструктур і стратегій зберігання даних. Крім того, Лідери присутні в трьох основних географічних регіонах, мають стабільні фінансові показники і широку підтримку платформи".

“Ми вважаємо, що постійне визнання Infinidat як лідера в Magic Quadrant для первинних систем зберігання даних є результатом нашої роботи по наданню потужних рішень для наших корпоративних клієнтів. Ми маємо всі можливості, щоб подовжити наш успіх, надаючи найсучасніші корпоративні платформи зберігання даних і кіберстійкість. Це важливе визнання від Gartner не тільки підтверджує довіру великих підприємств до Infinidat, але й говорить про цінність нашого безкомпромісного, орієнтованого на клієнта бачення і здатності наполегливо реалізовувати це бачення,” сказав Філ Буллінгер, генеральний директор Infinidat. 

Відгуки корпоративних клієнтів і провайдерів керованих сервісів зміцнюють лідерські позиції Infinidat на ринку систем зберігання даних. Infinidat отримала сотні відгуків від кінцевих користувачів в огляді Gartner® Peer Insights™ для первинних масивів зберігання даних, при цьому InfiniBox™ SSA отримав ідеальні 5 зірок з 5, а InfiniBox® - 4,9 зірки з 5. Крім того, 100% рецензентів InfiniBox SSA "Рекомендували б" InfiniBox SSA своїм колегам і 97% рецензентів InfiniBox "Рекомендували б" InfiniBox своїм колегам.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.