GIGABYTE випускає сім нових серверів з потужною графікою

Ноябрь 21, 2019

GIGABYTE, GPU

GIGABYTE випускає сім нових серверів з потужною графікою

GIGABYTE випускає сім нових серверів з потужною графікою для забезпечення прискорення обчислень в галузі штучного інтелекту. Нові рішення ідеально підходять для різноманітних прискорених обчислювальних навантажень у галузі штучного інтелекту та глибокого навчання, наукового аналізу та моделювання.

Протягом останніх декількох років GIGABYTE створила стійку репутацію лідера в галузі високоефективних обчислювальних платформ завдяки постійному створенню нових систем, на базі найвищої щільності графічного процесора в поєднанні з відмінними характеристиками охолодження, енергоефективністю та гнучкістю модернізації. 

Сім нових рішень GIGABYTE посядуть гідне місце в лінійці G-Series та закріплять позиції лідера в цій галузі.

Нові сервери на базі процесорів AMD EPYC ™ другого покоління

GIGABYTE додає ще п’ять систем до лінійки серверів, що створені на базі процесорі AMD EPYC ™ другого покоління. У сумі ж за цей рік виробник представив уже 28 рішень, що створені на основі згаданих вище процесорів AMD, включаючи стійкові сервері, граничні сервери, сервери 2U високої щільності з 4 вузлами та ін. Усі ці новинки ще більше закріплюють позиції GIGABYTE як постачальника серверів найрізноманітніших конфігурацій та особливостей, створених на базі процесорів EPYC 2-го покоління.

З приводу наявності цих продуктів Gigabyte надішліть, будь ласка, інформаційний запит на електронну адресу gigabyte@asbis.ua.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Компанія AMD починаючи з 1 травня 1969 року впроваджує інновації у високопродуктивних обчислювальних, графічних та візуальних технологіях, що є основоположними для розробки ігор, імерсивних платформ та центрів обробки даних. Сотні мільйонів споживачів, провідні компанії з Fortune 500 та найсучасніші науково-дослідні установи в усьому світі щодня покладаються на технології AMD для вдосконалення життя, роботи та розваг. Співробітники AMD зосереджені на створенні якісних продуктів, які розширюють межі можливого.

Для отримання додаткової інформації щодо того, як AMD уможливлює сучасність і надихає на майбутнє, відвідайте веб-сайт AMD (NASDAQ: AMD): www.amd.com

Gigabyte Technology – тайванський виробник та дистриб’ютор комп'ютерного обладнання. Основним напрямком роботи Gigabyte є виробництво материнських плат, а також користувальницьких відеокарт та портативних комп'ютерів, включно з тонкими та легкими ноутбуками під власним брендом Aero.

Дізнавайтеся більше на www.gigabyte.ua

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.