Розширення портфелю процесорів AMD EPYC другого покоління

Апрель 24, 2020

AMD, EPYC, сервер

Розширення портфелю процесорів AMD EPYC другого покоління

Нові процесори AMD EPYC ™ другого покоління переоцінюють продуктивність для баз даних, комерційних HPC та гіперконвертованих робочих навантажень

Buy online

Buy now >>

AMD EPYC™ 7002 Series

AMD оголосила про розширення портфоліо процесорів AMD EPYC ™ другого покоління  трьома новими процесорами, які поєднують врівноважену та ефективну архітектуру AMD Infinity з більш високою швидкістю ядер “Zen 2” для оптимальної роботи баз даних, комерційних високоефективних обчислень (HPC) та гіперконвертованих інфраструктурних навантажень.

Три нові процесори, AMD EPYC ™ 7F32 (8 ядер), EPYC ™ 7F52 (16 ядер) і EPYC ™ 7F72 (24 ядра), забезпечують AMD EPYC другого покоління лідируючі позиції в сфері робочих навантажень, які можуть використовувати до 500 МГц додаткової бази частота та велика кількість кешу, що робить AMD EPYC ™ з найвищим в світі результатом x86 серверного процесора.

Процесори AMD EPYC 7Fx2 надають нові можливості для робочих навантажень на корпоративному ринку, включаючи базу даних з продуктивністю вищою до 17% SQL Server® порівняно з конкурентами, гіперконвертовану інфраструктуру з вищою оцінкою VMmark® 3.1 (використовуючи vSAN ™ як рівень зберігання в 4-вузловому кластері) до 47% порівняно з конкурентами по новому світовому рекорду та комерційні високоефективні обчислення (HPC) з до 94% вищим на одне ядро ​​обчислювальної динаміки поточного середовища індивідуальної роботи додатків порівняно з конкурентами.

"AMD EPYC продовжує переосмислювати сучасний центр обробки даних, і додаючи три потужних нових процесори, ми дозволяємо нашим клієнтам досягати ще кращих результатів на корпоративному ринку", - сказав Ден Макнамара, старший віце-президент і генеральний менеджер, серверного бізнес-підрозділу, AMD. "Ми разом із нашими надійними партнерами запроваджуємо межі продуктивності та цінності в гіперконвертованій інфраструктурі, комерційних HPC та відповідних навантаженнях баз даних".

Процесор Ядра/Потоки TDP (Вт) Базова частота/
Максимальне підвиження частоти
Всього L3 Кеш L3 Кеш на ядро
 7F32  8/16  180W  3.7 GHz/~3.9 GHz  128MB  16MB
 7F52  16/32  240W  3.5 GHz/~3.9 GHz  256MB  16MB
 7F72  24/48  240W  3.2 GHz/~3.7 GHz  192MB  8MB

Зверніться до менеджерів АСБІС-УКРАЇНА, щоб отримати більше інформації про продукти AMD EPYC™ 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.