Новини

Оновлений модельний ряд Dell OptiPlex

Август 06, 2018

DELL

Оновлений модельний ряд Dell OptiPlex

Лінійка комп'ютерів для бізнесу Dell OptiPlex з'явилася 25 років тому. Відзначити цю дату компанія Dell вирішила тотальним оновленням модельного ряду серії. Тепер вона включає в себе чотири моноблоки і велику кількість різноманітних десктопів.

Стандартні ПК Dell OptiPlex 7060, Dell OptiPlex 5060 і Dell OptiPlex 3060.

Все тріо представлено у форм-факторах "міні-тауер", "мікро-десктоп" і SFF. Моделі мають схожий дизайн і відрізняються тільки габаритами і варіантами опцій.  

Прихильникам філософії сучасних засобів комунікацій слід звернути увагу на нові моноблоки Dell OptiPlex.

27-дюймовий Dell OptiPlex 7760, 23,8-дюймовий Dell OptiPlex 7460, 21,5-дюймовий Dell OptiPlex 5260. Екрани цих моделей виконані за технологією IPS з роздільною здатністю 1080p, а Dell OptiPlex 7760 доступний ще і з 4К-дисплеєм. Всі моноблоки поставляються як зі звичайними, так і з сенсорними екранами. 

Нові пристрої будуть доступні зі складу ASBIS Ukraine найближчим часом.

Ваші запити на обладнання Dell надсилайте за адресою: dell@asbis.ua  

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.