Зустрічайте сховище майбутнього. Dell представляє іноваційну лінійку СЗД EMC PowerStore

Май 15, 2020

ASBIS, DELL EMC, STORAGE

Зустрічайте сховище майбутнього. Dell представляє іноваційну лінійку СЗД EMC PowerStore

Нове революційне сімейство PowerStore не потребує пошуку компромісу між продуктивністю, масштабованістю та ефективністю зберігання даних. Завдяки орієнтованій на дані, інтелектуальній та адаптованій інфраструктурі, PowerStore трансформує і робить більш мобільними як традиційні, так і сучасні робочі навантаження

Неперевершена гнучкість для сучасної інфраструктури

PowerStore – це унікальна адаптовувана платформа інфраструктури, яка доповнює і розширює наявні інвестиції. Завдяки перевагам передового обладнання для зберігання даних у поєднанні з гнучкістю та простотою сучасної програмної архітектури PowerStore надає безпрецедентну свободу для розвитку ІТ-інфраструктури в умовах мінливого середовища.

 • Архітектура, орієнтована на дані (Data-centric design): оптимізована для продуктивності, уніфікована архітектура для будь-яких робочих навантажень.
 • Інтелектуальна автоматизація (Intelligent automation): програмована інфраструктура спрощує керування, методи DevOps тощо.
 • Адаптована архітектура (Adaptable architecture): висока швидкість та мобільність робочого навантаження забезпечують можливість вибору, передбачуваність і захист капіталовкладень.

Переваги та ефективність для бізнесу

Рішення створено з нуля з використанням технології зберігання даних нового покоління. Воно допоможе підвищити гнучкість бізнесу і підготувати його до змін.

 1. Пам'ять NVMe All-Flash або Storage Class Memory (SCM) із технологією Intel Optane оптимізує продуктивність.
 2. Інтелектуальна архітектура з вертикальним та горизонтальним масштабуванням дозволяє додавати обчислювальні ресурси або ємність незалежно одне від одного. 
 3. Завжди активне скорочення обсягів даних за допомогою Intel Quick Assist знижує витрати і підвищує ефективність без шкоди для продуктивності.
 4. Революційна технологія AppsON забезпечує гнучкі можливості для запуску віртуалізованих застосунків VMware безпосередньо на пристрої, одночасно надаючи ємність для зовнішніх робочих навантажень.
 5. Нова програма Anytime Upgrade допомагає модернізувати системи PowerStore з плином часу без проведення масової модернізації.

Детальніше про технічні деталі та подробиці за посиланням.

Результат для бізнес-цілей:

 • 4:1 – гарантований коефіцієнт скорочення обсягу даних;
 • до 7 разів вища продуктивність;
 • 7 кліків для міграції застосунків у PowerStore.

Підтримка робочих навантажень, від яких залежить бізнес

Оптимізація базової інфраструктури для Microsoft SQL Server не лише допомагає адміністраторам сховища, а й істотно підвищує оперативність адміністраторів баз даних під час використання масивів. Dell EMC PowerStore значно спрощує роботу адміністратора бази даних завдяки можливості безпосереднього розгортання нових застосунків на базі SQL та керування ними.

VMware і хмара

Організаціям потрібна гнучкість під час трансформації та використання переваг публічних хмарних сервісів, розгортання на периферії або в корпоративних центрах обробки даних, а також під час розширення сховища для інфраструктури приватної хмари. PowerStore пропонує способи підтримки цих сценаріїв: використання хмарних сервісів Dell Technologies для зберігання даних або масштабування додаткового сховища для гіперконвергентної інфраструктури, незалежної від обчислювальних ресурсів, а також надання обчислювальних ресурсів і ресурсів зберігання на периферії.

«Унікальна можливість AppsON в Dell EMC PowerStore дозволяє користуватися перевагами обчислювальних ресурсів і сховища корпоративного класу в одній системі, спрощуючи інфраструктуру та зменшуючи загальний займаний простір для зберігання даних», – прокоментувала Хезер Хічкок (Heather Hitchcock) з підрозділу по роботі із замовниками Medical Informatics Corp.

Ознайомитися з новим продуктом можливо за допомогою віртуального туру. За додатковою інформацією прохання звертатися до фахівців дистриб’юторської компанії АСБІС-Україна: dell@asbis.ua  


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Dell – американська корпорація з головним офісом в місті Остін, штат Техас, заснована в 1984 року. Один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем. Входила в список Fortune 1000 (26-е місце за підсумками 2005 року), акції торгувалися на біржі NASDAQ, з 2013 року – приватна компанія.

Dell виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережеве устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори. Генеральним директором Dell є її засновник Майкл Делл.

Детальніше можна ознайомитися на сайті виробника: http://dell.ua

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.