Зустрічайте бюджетний ігровий ноутбук DELL G3 другого покоління

Июнь 02, 2020

DELL

Зустрічайте бюджетний ігровий ноутбук DELL G3 другого покоління

На український ринок виходить новий ігровий ноутбук Dell серії G. Модель G3 3500 вирізняється простотою налаштування, гідними технічними характеристиками та привабливою ціною

15-дюймовий Dell G3 3500 поєднує основні ігрові функції, чудову графіку та потужність із тонким дизайном. Пристрій працює на базі процесора Intel Core i5 або i7 десятого покоління на архітектурі CML-H і оснащений відеокартою NVIDIA моделей від GeForce GTX 1650 до RTX 2060 із пам’яттю GDDR6 обсягом 6 Гб. В ньому ігровий рівень початкового рівня прискорений ігровою технологією G Mode.

Dell G3 3500 ідеально підходить споживачам, які прагнуть найновіших ігрових технологій та просунутих функцій в універсальному ноутбуці якісної збірки, що не вимагає значних грошових витрат. 

Поява моделі у роздрібних мережах цифрової техніки очікується в серпні 2020 року. За додатковою консультацією та для попереднього замовлення звертайтеся до офіційного дистриб’ютора торгової марки Dell – компанії АСБІС-Україна: dell@asbis.ua  


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Dell – американська корпорація з головним офісом в місті Остін, штат Техас, заснована в 1984 року. Один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем. Входила в список Fortune 1000 (26-е місце за підсумками 2005 року), акції торгувалися на біржі NASDAQ, з 2013 року – приватна компанія.

Dell виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережеве устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори. Генеральним директором Dell є її засновник Майкл Делл.

Детальніше можна ознайомитися на сайті виробника: http://dell.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.