Компактна та велика ємність: Док-станція ReVolt A8 може одночасно заряджати до трьох пристроїв

Февраль 23, 2021

Prestigio

Компактна та велика ємність: Док-станція ReVolt A8 може одночасно заряджати до трьох пристроїв

Prestigio представляє ReVolt A8, нову компактну бездротову зарядну станцію, розроблену для iPhone, AirPods та Apple Watch. ReVolt A8 дозволяє заряджати три пристрої одночасно в максимально безпечному режимі завдяки своїй достатній ємності

Нещодавня розробка Prestigio повністю сумісна з пристроями Apple та всіма пристроями, що підтримують бездротовий стандарт Qi. Він чудово впорається із зарядкою будь-якої моделі iPhone, включаючи iPhone 12. Вбудований зарядний пристрій Apple Watch та модуль бездротової зарядки AirPods - головні переваги дизайну Prestigio ReVolt A8. Однак найголовніше, що всі ці три пристрої тепер можна заряджати одночасно, і ви можете забути про постійно заплутані дроти.

Компактні розміри та комфорт - головні переваги бездротового зарядного пристрою "3-в-1". Користуватися ReVolt A8 досить просто. Вам просто потрібно розмістити iPhone, Apple Watch та AirPods на станції, і вони почнуть заряджатися автоматично.

Зарядний пристрій Prestigio ReVolt A8 може якнайшвидше відновити відсоток заряду всіх трьох пристроїв. Зарядні колодки для кожного гаджета мають достатню потужність: 10 Вт - для вашого телефону, 5 Вт - для навушників та 2,5 Вт - для годинника. Місткий адаптер потужністю 21 Вт, що постачається з док-станцією, забезпечує їх живленням.

Розробники нового ReVolt A8 також трохи розширили його функціонал. Вони додали можливість горизонтальної зарядки, що дозволяє переглядати відео, поки смартфон заряджається.

Зарядний пристрій Prestigio ReVolt A8 - це зручний пристрій, який не займає багато місця на робочому столі, оскільки не передбачає використання великої кількості проводів. Пристрій, виготовлений ​​з сірого металу та чорного загартованого скла, буде виглядати елегантно як в офісі, так і в інтер’єрі вашого будинку.

 

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio протягом 20 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, і за роки існування було реалізовано більш ніж 25 мільйонів пристроїв.

В асортименті бренду розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу й освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом ‘The art of hi-tech', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам і сучасним технологіям.

 

Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. - одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусії. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід і Африку.

Офіційний сайт: https://prestigio.ua/

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.