Бути HEALTHY просто із електричними грилями AENO

Июнь 27, 2022

Бути HEALTHY просто із електричними грилями AENO

Бренд розумної техніки AENO пропонує до вашої уваги електричний гриль , щоб готувати смачні стейки, овочі-гриль, рибу, бургери та багато іншого на природі або ж у себе дома!

Основні переваги грилю – це двосторонні панелі – ребриста та плоска! На ребристій ви зможете готувати страви-гриль, а на плоскій – смажити яєшню, млинці, омлет та підігрівати їжу як на звичайній сковорідці.  

Усі страви на грилі виходять соковиті та дуууже смачні, а готувати їх швидко та просто, тому що: 

Ви самостійно обираєте режим нагрівання, температуру та час просмажування. Також, для зручності приготування є цифровий дисплей з індикаторами етапу приготування. 

Кут відкриття 180 градусів, тому за один раз ви зможете приготувати більше смачної та соковитої їжі для великої компанії

За грилем легко доглядати. Знімні панелі мають антипригарне покриття, тому їжа не пригорає, не прилипає і їх легко мити під краном або ж у посудомийній машині. 

Гриль компактний, зручний у користуванні та досить потужний тому не вагайтеся і купуйте у наших партнерів -  Rozetka, Allo , Comfy та заходьте на сайт AENO, щоб детально ознайомитися з моделями грилів та іншою технікою

Разом до перемоги! 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.