Виведення стандартних серверів на світові ринки 5G та телеком. Supermicro анонсує нову компактну систему 2U

Апрель 10, 2020

SUPERMICRO

Виведення стандартних серверів на світові ринки 5G та телеком. Supermicro анонсує нову компактну систему 2U

Новий сервер 2U зменшеної глибини для периферійних мікроцентрів для обробки даних підтримує гнучкі процесори Intel Xeon Scalable 2-го покоління з показником TDP на рівні 205 ват і 8-ма платами розширення

Компанія Supermicro Computer, світовий лідер у галузі корпоративних обчислювальних рішень, екологічно безпечних технологій для зберігання даних і мережевої взаємодії, представила новий 2U Ultra SuperServer зменшеної глибини, оптимізований для потреб створення потужних і багатофункціональних платформ для мереж 5G і телекомунікаційного сектору.

Потужні, багатофункціональні системи: від краю до хмари

З поступовим переходом телекомунікаційної галузі на відкриті стандарти – наприклад, рішення на базі O-RAN, – оператори виявляють все більший інтерес до використання комерційних серверів у своїй інфраструктурі. Однак багато з представлених на IT-ринку серверних рішень стикаються з такими проблемами, як перевантаженість смуг пропускання, недостатня стабільність, затримки в оброблянні даних, загрози безпеці та цілісності інформації, а також із різними питаннями нормативно-правової відповідності та збереження конфіденційності. Представляючи стандартизовані сервери, оптимізовані для прикладних сценаріїв 5G, компанія Supermicro трансформує телекомунікаційну галузь за допомогою потужних, багатофункціональних систем, що забезпечують інтелектуальне безперебійне з'єднання в масштабах всієї мережі – від краю до хмари.

«Оскільки все більше компаній прагнуть модернізувати свої дата-центри та супутню інфраструктуру за допомогою передових серверних технологій, на цьому тлі ми активно розширюємо портфель систем, оптимізованих для прикладних сценаріїв 5G і телекомунікаційного сектору, –прокоментував президент і генеральний директор Supermicro, Чарльз Лян (Charles Liang). – Наш новий 2U Ultra SuperServer зменшеної глибини не лише забезпечує розширений функціонал, підвищену продуктивність і енергоефективність, але й оснащується резервними джерелами живлення змінного та постійного струму, а ще має сертифікат NEBS».

Високопродуктивні обчислення, зберігання та мережа

Вирізняючись високою надійністю, доступністю і зручністю експлуатації, новий 2U Ultra SuperServer від Supermicro у форм-факторі 2U зменшеної глибини підтримує два нових процесори Intel® Xeon® Scalable 2-го покоління з показником TDP на рівні до 205 ват і гарантує високу продуктивність обчислень, зберігання даних і мережевої взаємодії для периферійних мікроцентрів обробки даних. Новий Edge-cервер 2U підтримує модулі пам'яті DDR4 об’ємом до 6 Тб у 24 слотах тп оснащений 8-ма роз'ємами розширення PCI-E 3.0, що забезпечують гнучке налаштування мереж. Зручні фронтальні дисководи з можливістю «гарячої» заміни і модулі вентиляторів у поєднанні з компактною 22,6-дюймовою глибиною та сертифікацією NEBS 3 роблять цей сервер цінним активом для організацій, які бажають модернізувати власні ЦОД та супутню інфраструктуру.

Новий сервер Supermicrо характеризується підтримкою програмованої плати прискорення Intel® FPGA N3000 (Intel FPGA PAC N3000) – платформи з широкими можливостями налаштування, яка забезпечує реалізацію прикладних сценаріїв з високою пропускною здатністю і малим часом затримки. Ця платформа дозволяє прискорити впровадження технологій 5G і віртуалізації мережевих функцій (NFV) виробниками телекомунікаційного обладнання, постачальниками віртуальних мережевих функцій (VNF) і мережевими операторами, допомагаючи їм виводити на ринок гнучкі і високопродуктивні рішення.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію про рішення Supermicro, прохання надіслати інформаційний запит на адресу supermicro@asbis.ua.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Компанія Supermicro Computer, Inc. (SMCI) – новатор у галузі високоефективних серверних технологій, який є провідним постачальником передових серверних рішень Building Block Solutions® для інформаційних центрів, хмарних обчислень, високопродуктивних обчислювальних центрів, корпоративних ІТ, Hadoop/Big Data та вбудованих систем. Ініціатива Supermicro «We Keep IT Green®» дозволяє надавати клієнтам найбільщ енергоефективні та екологічно чисті рішення з усіх доступних на ринку.

Детальніше: http://Supermicro.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.