Бренд АЕNO презентує техніку для особистого догляду

Июнь 17, 2022

AENO

Бренд АЕNO презентує техніку для особистого догляду

Бренд AENO пропонує не тільки розумну побутову техніку для дому, але і «техніку» для особистого догляду

Для тих, хто  давно планував змінити звичайну зубну щітку на електричну, AENO презентує 4 моделі звукової зубної щітки.  

Електрична або звукова зубна щітка – це зовсім інший, професійний рівень догляду за ротовою порожниною. Така щітка набагато краще видалить зубний наліт, відбілить, відполірує зуби та якісно очистить міжзубні проміжки. В той же час, є спеціальні режими для новачків, для догляду за чутливими зубами та яснами. 

  • Щетина преміум якості DUPONT™ TYNEX®  
  • Професійне чищення - 40 000 вібрацій за хвилину  
  • Персоналізація - вибір сценарію та інтенсивності чищення для комфорту зубів та ясен  

Зубні щітки представлені в декількох моделях, в чорному та білому кольорах. Поціновувачі сучасного стилю обов’язково оцінять лаконічний дизайн та зручний функціонал.  

Також, хочемо звернути увагу на високу автономність – щітка працює на одному заряді 37 днів. З нею зручно подорожувати, тим більше у комплект входить дорожній футляр. 

Зубна щітка підходить для всієї сім’ї, адже до основної щітки додаються ще й змінні насадки з позначками, щоб кожен міг легко відрізнити свою.  

AENO  – це розумне поєднання ціни та якості, тому не вагайтеся і купуйте у наших партнерів: Rozetka, Comfy, ALLO 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.