BlackBerry Protect та Optics показали чудові результати у дослiдженнi по виявленню порушень Breach Response Test

Август 02, 2021

BlackBerry

BlackBerry Protect та Optics показали чудові результати у дослiдженнi по виявленню порушень Breach Response Test

BlackBerry Protect та Optics забезпечили повне виявлення та захист від усіх атак, дозволяючи при цьому працювати всім легальним додаткам.

Завантажити


BlackBerry Protect

BlackBerry Protect та Optics є частиною BlackBerry Cybersecurity Portfolio - рішенням для кінцевих точок безпеки на основі штучного інтелекту яке проактивно забезпечує захист, виявлення та реагування, інтегрований захист від мобільних загроз, безперервну автентифікацію та адаптивне оцінювання ризиків. 

Згідно з даними звіту SE Labs, BlackBerry Protect та Optics були протестовані проти ряду хакерських атак, призначених для компрометації систем та проникнення в цільові мережі так само, як злочинці та інші зловмисники порушують системи та мережі. 
SE Labs перевірила його здатність:
  • Виявляти високо цільові атаки; 
  • Захист від дій цілеспрямованих атак;
  • Забезпечити усунення пошкоджень та інших ризиків, які створюють загрози;
  • Працювати з легальними додатками та іншими об’єктами. 

Зелене поле показує, що продукт був дуже точним, набравши 85% і більше за загальну точність. Жовтий означає від 75% до 85%, тоді як червоний - менше 75%


Читати детальніше>>

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.