Компанія BlackBerry надає безкоштовні пробні версії ліцензій BlackBerry Desktop

Март 19, 2020

ASBIS.BLACKBERRY, WORK

Компанія BlackBerry надає безкоштовні пробні версії ліцензій BlackBerry Desktop

Компанія BlackBerry пропонує своїм замовникам скоротити час на поїздки в офіси, зберігаючи якість і безпеку бізнес-процесів.

Сьогодні для компаній особливо актуально використання віддалених робочих місць. Компанія BlackBerry пропонує своїм замовникам скоротити час на поїздки в офіси, зберігаючи якість і безпеку бізнес-процесів.

Програмний продукт BlackBerry дозволяє зберігати доступність всіх корпоративних ресурсів з високим ступенем захисту інформації для збереження продуктивності співробітників за межами корпоративної мережі.

BlackBerry Desktop включає в себе два ключових елементи для забезпечення швидкої та безпечної віддаленої роботи на персональному пристрої:

  1. Безпечне підключення без необхідності встановлювати VPN на пристрій.
  2. Корпоративні програми, такі як електронна пошта, календар і захищений браузер, інтегровані за допомогою інтернету.

BlackBerry також анонсували BlackBerry Digital Workplace, що включає в себе додаткову безпеку на основі штучного інтелекту і віртуалізацію настільних комп'ютерів. Ваші співробітники, підрядники та партнери можуть використовувати свої власні пристрої для доступу до необхідних ресурсів, з тими ж можливостями, які вони мали б у офісному просторі.

За додатковою інформацією прохання звертатися до фахівців компанії АСБІС-УКРАЇНА: blackberry@asbis.ua

   

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.