Avast запускає нову платформу Business Hub для торгових партнерів і організацій

Июнь 04, 2021

Avast

Avast запускає нову платформу Business Hub для торгових партнерів і організацій

Зі зростанням кіберзагроз для організацій і новими випробування, спричиненими пандемією, Hub включатиме новий сервіс Cloud Backup для захисту важливих даних і боротьби з кіберзагрозами в одному рішенні

Avast Business Hub

Платформа Avast Business Hub об’єднує ряд характеристик, ключових для безпеки й доступності для малого і середнього бізнесу. Вона вміщує захист кінцевих користувацьких пристроїв, патч-менеджмент, резервне копіювання і відновлення даних, віддалений доступ і підтримку рішень в одній вбудованій системі безпеки, яка дозволяє організаціям легко управляти й захищати свої пристрої, застосунки, дані та мережі. Платформа об’єднує рішення для захисту кінцевих користувацьких пристроїв у хмарі та засоби безпеки для мережі, які легко розгортати, та якими легко управляти, зменшуючи використання ресурсів і кошти, при цьому забезпечуючи найбільш повноцінний захист.

Завантажити специфікацію >> 

Avast Cloud Backup

Платформа Avast Business Hub також включає Cloud Backup - рішення для резервного копіювання і відновлення даних, яке захищає важливі дані організацій, допомагає захиститись від програм-вимагачів та знизити витрати на час простою. Рішення забезпечує безперервну роботу організацій, захищаючи необмежену кількість пристроїв за допомогою автоматичного процесу резервного копіювання, який легко розгортати, і яким легко управляти з будь-якого місця роботи, без вимог до обладнання.

Рішення включає:

  • необмежене збереження даних та історії версій;
  • можливість точно визначати критерії для резервного копіювання і налаштувати щогодинне копіювання;
  • автоматичне шифрування, яке захищає дані протягом кожного етапу резервного копіювання і відновлення даних.

Дізнатися більше

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.