«Розумні» бізнес-ноутбуки Dell Latitude вже доступні для замовлення

Июль 22, 2020

DELL

«Розумні» бізнес-ноутбуки Dell Latitude вже доступні для замовлення

Дистриб’юторська компанія АСБІС-Україна оголошує про старт продажу ноутбуків Dell бізнес-серії Latitude – компактних та витончених пристроїв, що дозволяють працювати швидше, ніж будь-коли, завдяки масштабованій конструкції та високій продуктивності

Серед доступних моделей – 14 та 15-дюймові модифікації із варіантом конструкції «два в одному» (лептоп + сенсорний екран):

Для замовлення та додаткових консультацій прохання звертатися до фахівців компанії АСБІС-Україна: dell@asbis.ua.

Головна перевага оновленої серії Dell Latitude, представленої виробником на початку 2020 року, – це оснащення штучним інтелектом за технологією Dell Optimizer, що постійно навчається на стилі роботи користувача. Функція ExpressResponse забезпечує максимальний рівень продуктивності там, де це наразі найбільш необхідно, ExpressSign-in – датчик присутності, що миттєво виводить систему з режиму сну та розпізнає власника через інфрачервону камеру, ExpressCharge, що здатна автоматично зарядити пристрій до 80% всього за одну годину, та Intelligent Audio, яка інтелектуально регулює різноманітні звукові налаштування.

Нові ноутбуки-трансформери для бізнесу здебільшого працюють на базі потужних процесорів Intel® Core™ i5 та i7 десятого покоління, що забезпечують високу продуктивність, керованість, вбудовані функції безпеки та стійкість платформи Intel® vPro®. Оснащені новітніми ємнісними батареями, новинки також вирізняються надзвичайно тривалим часом роботи від акумулятора – аж до 30 годин поспіль.

Оновлена бізнес-серія є найкомпактнішими пристроями свого класу, маючи легкий стильний корпус із алюмінію з алмазним ограновуванням, а також чудово підходить для роботи будь-де завдяки розширеним можливостям мережевого з’єднання: пристрої підтримують широкосмугове мобільне з’єднання Gigabit LTE, а 9510 ще й новий стандарт 5G.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Dell – американська корпорація з головним офісом в місті Остін, штат Техас, заснована в 1984 року. Один із провідних світових лідерів в галузі розробки і виробництва комп'ютерних систем. Входила в список Fortune 1000 (26-е місце за підсумками 2005 року), акції торгувалися на біржі NASDAQ, з 2013 року – приватна компанія.

Dell виробляє сервери, системи зберігання даних, робочі станції, мережеве устаткування, персональні комп'ютери, ноутбуки і КПК, принтери, багатофункціональні пристрої, монітори, проектори, телевізори. Генеральним директором Dell є її засновник Майкл Делл.

Детальніше можна ознайомитися на сайті виробника: http://dell.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.