Провідний IT-дистриб'ютор ASBIS GROUP та лідер в галузі візуальних обчислень NVIDIA підписали угоду про партнерство

Май 18, 2020

ASBIS, NVIDIA

Провідний IT-дистриб'ютор ASBIS GROUP та лідер в галузі візуальних обчислень NVIDIA підписали угоду про партнерство

У першому кварталі 2020 Генеральною угодою Nvidia Partner Network (NPN) було регламентовано участь ASBIS Group у партнерській мережі NVIDIA.

АSBIS став партнером по інтеграції рішень Tesla та Quadro, а також постачальником програмних ліцензій vGPU.

Провідний дистриб'ютор продуктів та рішень в області інформаційних і комунікаційних технологій ASBIS Group оголошує про початок співпраці з корпорацією NVIDIA - найбільшим розробником графічних процесорів (GPU) і систем на чіпах (SoC) для індустрії відеоігор, сфери професійної візуалізації, області високопродуктивних обчислень й автомобільної промисловості. NVIDIA Partner Network (NPN) призначена для партнерів, діяльність яких ґрунтується на реалізації продуктів, рішень і технологій NVIDIA.

Значимість підписаної угоди

У наш час найбільші світові галузі, такі як транспортна система, логістика, виробництво, охорону здоров'я, робототехніка, «розумні міста», роздрібна торгівля, використовують прискорені обчислення з залученням штучного інтелекту. Крім того, стрімко розвивається індустрія комп'ютерних ігор і постійно зростає потреба в поліпшенні 3D-графіки. Задовольняючи потребу ринку, NVIDIA удосконалила графічний процесор, поєднуючи останні інновації в області віртуальної реальності, високопродуктивних обчислень і штучного інтелекту. Відтепер компанія ASBIS буде представляти ці новітні технологічні досягнення своїх споживачів.

Інтеграція в партнерську програму NVIDIA

ASBIS Group стає учасником партнерської мережі NVIDIA, що передбачає взаємовигідну співпрацю для розвитку на перспективних ринках візуальної графіки, високопродуктивних обчислень і штучного інтелекту. Ключовою перевагою для ASBIS є офіційно уповноважена NVIDIA представництво компанії на місцевих рівнях для здійснення продажу, підтримки продукції, а також виконання ряду інших суміжних функцій. Крім того, уклавши вище зазначений контракт, ASBIS Group отримує доступ до великої бази матеріалів NVIDIA, що включає в себе: 

  • доступ до бази професійної технічної документації та інструментам продажів: презентацій, специфікацій, досліджень, успішного досвіду клієнтів NVIDIA і т.д.
  • маркетингова підтримка: навчальні семінари, зустрічі з партнерами, програми лояльності та багато іншого;
  • навчання партнерів ASBIS і подальша їх сертифікація.

Про кооперації сторін NVIDIA та ASBIS

«Ми досягли угоди з найбільшим виробником NVIDIA в області презентації відеокарт сімейства Tesla і Quadro, а також технології vGPU. Це виводить нас на новий рівень співпраці, даючи можливість брати участь в різних проектах NVIDIA. Дане партнерство допоможе нам посилити продуктову пропозицію на ринках різних країн та пропонувати передові рішення для наших клієнтів по всьому світу», - прокоментував підписання контракту Лукаш Тучек, менеджер напрямку відеокарт ASBISс Enterprises PLC.

«Ми раді розширити нашу співпрацю з ASBIS, делегувавши динамічно розвиваючій компанії з широкою мережею представництв, ряд важливих і відповідальних повноважень. Участь в NPN надає нашому партнеру широкий спектр переваг, а нам, в свою чергу, допомагає рости, розширювати географію, збільшувати прибуток і, як підсумок, - продовжувати технологічно розвиватися, надаючи споживачам в усьому світі передові інноваційні рішення, за якими стоїть наше майбутнє»,зазначив Майкл Лібентрон, менеджер по бізнес-партнерам NVIDIA.

Про ASBIS

ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB) зі штаб-квартирою на Кіпрі і офісами в 28 країнах світу спеціалізується на дистрибуції ІТ продуктів і рішень VAD (Value Added Distribution) в області інформаційно-комунікаційних технологій від глобальних постачальників, включаючи Apple, AMD, Dell EMC, HGST, HPE, IBM, Infinidat , Infortrend, Intel, Lenovo, Mellanox, Microsoft, Netgear, Promise, Qlogic, Samsung, Seagate, Supermicro, Toshiba, WD та ін. Власні офіси компанії розташовані в країнах присутності в регіоні ЕМЕА. Більше 1600 співробітників компанії обслуговує близько 30000 активних клієнтів у більш ніж 60 країнах світу. Ласкаво просимо: www.asbis.com.

Про NVIDIA

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) – американська технологічна компанія, зареєстрована в штаті Делавер і базується в Санта-Кларі, штат Каліфорнія. Діяльність корпорації фокусується на розробці графічних процесорів (GPU), а також систем на чіпах (SoC). У 2014 році NVIDIA диверсифікувала свій бізнес, зосередившись на чотирьох ринках: ігрова сфера, професійна візуалізація, центри обробки даних і автоіндустрія, а з недавніх пір також включила до цього переліку розвиток п'ятого напрямки - штучний інтелект. Більше інформації: http://nvidianews.nvidia.com.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.