ASBIS та Intel відзначають 25 років партнерства

Ноябрь 04, 2022

ASBIS, Intel

ASBIS та Intel відзначають 25 років партнерства

Проектний дистрибутор продовжує розвивати канали розповсюдження передових технологій Intel на ринках EMEA

У 2022 році виповнюється 25 років з дня успішного партнерства між ASBISC Enterprises PLC (WSE: ASB), експертом з проектної дистрибуії та корпорацією Intel (NASDAQ: INTC), світовим лідером у галузі обчислювальних інновацій. Компанії підписали свою першу дистриб'юторську угоду ще в 1997 році, а всього через два роки Intel визнала ASBIS найбільш швидкозростаючим дистриб'ютором в регіоні EMEA. З тих пір їх партнерство відзначило безліч успіхів.

«ASBIS завжди віддана своїм партнерам. Так само, як Intel вдосконалює свою технологію, ASBIS постійно розвивається, щоб забезпечити своїм стейкхолдерам ідеальні умови для розвитку бізнесу та прибутковості, і ми безмірно пишаємося результатами, яких досягаємо разом з Intel. Ми хочемо побажати нашому партнеру постійного успіху і з нетерпінням чекаємо інноваційних рішень, які вони придумають у майбутньому!» - розповів Ігор Хлебутін, Intel MPLM в ASBIS Enterprises PLC.

“Intel була важливим стратегічним партнером для нас протягом усіх цих років, формуючи життєво важливу частину нашого бізнесу. Ми багато зростали разом, і наше партнерство дає нам силу, яка особливо важлива в нинішні неспокійні часи, коли бізнесу потрібно швидко адаптуватися до змін. ASBIS із задоволенням покладається на свого партнера і буде продовжувати підтримувати Intel у всіх сферах її розвитку", - сказав Марек Хоріл, директор з маркетингу продуктів в ASBIS

Про Intel
Intel (NASDAQ: INTC) є світовим лідером в області обчислювальних інновацій. Компанія проектує і будує основні технології, які служать основою для світових обчислювальних пристроїв. Будучи лідером у сфері корпоративної відповідальності та сталого розвитку, Intel також виробляє перші в світі комерційно доступні «безконфліктні» мікропроцесори. Додаткова інформація про Intel доступна за адресою www.intel.com.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.