Більше можливостей для школи завдяки ефективному управлінню пристроями Apple

Декабрь 24, 2020

APPLE, JAMF

Більше можливостей для школи завдяки ефективному управлінню пристроями Apple

За допомогою рішення Jamf School Ліко-школа вийшла на новий рівень використання продукції Apple для освітніх закладів, застосувавши його в інтерактивному та дистанційному навчанні.

Робота із продуктами компанії Apple ще ніколи не була такою легкою і безпечно, а навчання – таким захопливим і продуктивним.

Рішення Jamf School дозволяє швидко встановити, налаштувати й керувати всіма пристроями Apple, які є в школі лише в один клік. Jamf School використовують головним чином для:

  • індивідуального налаштування пристроїв Mac, iPad і Apple TV;
  • встановлення застосунків на пристрої;
  • регулювання доступу до освітніх матеріалів.

Вбудовані застосунки Jamf School Student, Jamf Teacher і Jamf Parent – для учнів, вчителів і батьків відповідно – дозволяють різним групам користувачів керувати пристроями й слідкувати за навчальним прогресом.

Більше про Ліко-школу

Більше про рішення Jamf School  

 

Довідка  

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Jamf — стандарт AppleEnterpriseManagement, який продовжує легендарний улюблений досвід користувачів Apple для бізнесів, шкіл та державних організацій через програмне забезпечення і найбільшу у світі онлайн-спілку ІТ-адміністраторів, яка спеціалізується виключно на Apple, JamfNation.

Більше подробиць за посиланням: www.jamf.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.