Що таке Apple Business Manager?

Май 22, 2020

APPLE

Що таке Apple Business Manager?

Apple Business Manager — це простий вебпортал для IT-адміністраторів, призначений для впровадження пристроїв iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV та комп’ютерів Mac — усе з однієї платформи. Якщо цей портал використовується з рішенням для керування мобільними пристроями (MDM), ви зможете налаштовувати параметри пристроїв і купувати й розповсюджувати вміст. Крім того, Apple Business Manager інтегрується, використовуючи об’єднану автентифікацію за допомогою Microsoft Azure Active Directory (AD), тож ви зможете швидко створювати облікові записи працівників із керованими Apple ID.

Корпорація Apple Inc. підтримує сертифікацію відповідно до стандартів ISO/IEC 27001 і 27018, щоб клієнти Apple могли виконувати свої нормативні та договірні зобов’язання. Ці сертифікати забезпечують наших клієнтів незалежною атестацією щодо практик захисту інформації й конфіденційності Apple для галузевих систем. Докладні відомості дивіться у статті служби підтримки Apple Сертифікація Інтернет-сервісів Apple.

 

 

Примітка. Щоб дізнатися, чи програма Apple доступна у вашій країні або регіоні, перегляньте статтю служби підтримки Apple
Доступність програм Apple та способів оплати для освітніх закладів і компаній.


Дивіться також

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.