AMD RYZEN 5 3600X ВСТАНОВИВ НОВИЙ АБСОЛЮТНИЙ СВІТОВИЙ РЕКОРД РОЗГОНУ ПАМ'ЯТІ

Октябрь 31, 2019

ASBIS, RYZEN, AMD, рекорд, AMD Ryzen 5 3600x

AMD RYZEN 5 3600X ВСТАНОВИВ НОВИЙ АБСОЛЮТНИЙ СВІТОВИЙ РЕКОРД РОЗГОНУ ПАМ'ЯТІ

За одну добу на оверлокерському ресурсі HWBot.org з'явилися відразу два світові рекорди за використання процесора AMD Ryzen 5 3600x.

Кінець жовтня ознаменувався двома новими неймовірними досягненнями розгону пам'яті DDR4, здійсненими на платформі AMD. За одну добу на оверлокерському ресурсі HWBot.org з'явилися відразу два світові рекорди за використання процесора AMD Ryzen 5 3600x.

Оверлокер bianbao з Тайваню підкорив позначку в 6024 МГц для ОЗП, розрахованого на 4000 МГц. Це означає, що оперативну пам'ять вдалося розігнати до небувалого 151% від базової тактової частоти. Незабаром після цього грецькі ентузіасти OGS перевершили лідера та опанували режим DDR4-6054 МГц.

В обох випадках тестова платформа була побудована на материнській платі ASUS Crosshair VIII Impact. Для розгону використовувався 7-нм процесор AMD Ryzen 5 3600x та одна 8-гігабайтна планка Crucial Ballistix Elite DDR4-4000 на чіпах Micron E-die. Охолоджування ЦП та модуля пам'яті здійснювалося за допомогою резервуарів із рідким азотом. Також була застосована нова версія BIOS на основі мікрокоду AGESA 1.0.0.4.

Таким чином було побито попередній світовий рекорд, встановлений на місяць раніше іншим відомим тайванським оверклокером Toppcом. Нагадаємо, що у вересні цього року йому вдалося досягти частоти оперативної пам'яті DDR4-6016 МГц використовуючи модулі серії G.SKILL Trident Z Royal.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  


Компанія AMD
починаючи з 1 травня 1969 року впроваджує інновації у високопродуктивних обчислювальних, графічних та візуальних технологіях, що є основоположними для розробки ігор, імерсивних платформ та центрів обробки даних. Сотні мільйонів споживачів, провідні компанії з Fortune 500 та найсучасніші науково-дослідні установи в усьому світі щодня покладаються на технології AMD для вдосконалення життя, роботи та розваг. Співробітники AMD зосереджені на створенні якісних продуктів, які розширюють межі можливого.

Для отримання додаткової інформації щодо того, як AMD уможливлює сучасність і надихає на майбутнє, відвідайте веб-сайт AMD (NASDAQ: AMD): www.amd.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.