Найсучасніша графіка для геймерів і творців. Представляємо серію AMD Radeon™ RX 7900

Ноябрь 04, 2022

AMD, RADEON

Найсучасніша графіка для геймерів і творців. Представляємо серію AMD Radeon™ RX 7900

Перші в світі ігрові графічні процесори з технологією Chiplet. Побудовані на революційній архітектурі AMD RDNA™ 3 з технологією чиплет, графічні рішення серії AMD Radeon™ RX 7900 забезпечують продуктивність, візуальність і ефективність наступного покоління в форматі 4K і вище.

Найсучасніша графіка для геймерів і творців. Представляємо серію AMD Radeon™ RX 7900™ RX 7900 Series. 

#together we advance_gaming
Побудовані на революційній архітектурі AMD RDNA™ 3; з чиплетною технологією, графічні рішення серії AMD Radeon™ RX 7900 забезпечують продуктивність, візуальність і ефективність нового покоління..

Ігри 4K і не тільки Побудовано на архітектурі AMD RDNA™ 3 Повне занурення   Plug and Play
З передовими обчислювальними блоками AMD RDNA™ 3 з рейтресингом і прискоренням ШІ Перший у світі ігровий графічний процесор, створений за технологією чиплет  Неймовірна точність передачі кольору з AMD Radiance Display™ Engine і DisplayPort™ 2.1 до 8K 165 Гц   Неймовірна енергоефективність, акустика та охолодження для легкого оновлення

Проривні показники
Вийдіть на новий рівень продуктивності завдяки пам'яті GDDR6 об'ємом до 24 ГБ і блискавично високій тактовій частоті, щоб отримати неймовірні враження від роботи з роздільною здатністю 4K і вище. Графічні рішення серії Radeon™ RX 7900 Series оснащені передовими обчислювальними блоками AMD RDNA™ 3, прискорювачами рейтресингу 2-го покоління і новими прискорювачами штучного інтелекту для забезпечення неймовірної продуктивності з максимальною точністю графіки.

Захоплюючі візуальні ефекти
Бездоганна якість зображення починається з відеокарт серії Radeon™ RX 7900. Пориньте в улюблені візуальні перспективи з приголомшливою чіткістю зображення та до 68 мільярдів кольорів на частоті до 8K 165 Гц. Серія Radeon™ RX 7900 забезпечує приголомшливе візуальне враження, яке потрібно побачити, щоб повірити.

Вдосконалена платформа для ігор і творчості
Створіть ідеальний настільний комп'ютер, об'єднавши новітні процесори Ryzen™ і графіку Radeon™ для проривної продуктивності та чудової енергоефективності. Виведіть свій досвід на новий рівень завдяки інтелектуальним технологіям AMD4 і програмному забезпеченню AMD: Додатки Adrenalin Edition™.Відеокарти серії Radeon™ RX 7900 - це ідеальне рішення " Plug and Play", яке легко інтегрується з існуючими ультра-ентузіастичними блоками живлення і корпусами з оптимізованим енергоспоживанням, тепловим режимом і рівнем шуму.

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.