Промо від ABBYY

Май 15, 2020

ABBYY

Промо від ABBYY

У період з 18го до 24 травня 2020 року на продукти ABBYY FineReader 15 Standard та Corporate (ESD версії) діє знижка 50% від повної ціни ліцензій!

Економте час і зусилля з ABBYY FineReader 15, використовуючи та оформлюючи документи в легкий ефективний спосіб.

Умови акції:

  • ПЗ: FineReader 15 Standard ESD, FineReader 15 Corporate ESD (тільки повні ліцензії, GOV/NPO або/та EDU не приймають участь у промо);
  • Ліміт на придбання: не більше 3-ох ліцензій за один раз.

Однаково ефективно працюйте з будь-якими документами (незалежно від того, створено їх у цифровий спосіб або конвертовано з паперу). Отримайте доступ та редагуйте тексти, вміст таблиць, а також оформлення всього макета PDF-документа без додаткових кроків конвертації і все це з ABBYY FineReader 15.

Користуйтесь унікальною нагодою та відправляйте запити для замовлення abbyy@asbis.uaДовідка
  

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua  

ABBYY – міжнародна ІТ компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Компанія присутня по всьому світу, глобальні офіси знаходяться в Європі (Мюнхен, Німеччина), Росії (Москва) та Північній Америці (Мілпітас, Каліфорнія). ABBYY також має регіональні представництва в Австралії, Великій Британії, Франції, Іспанії, Україні, Японії, Тайвані та на Кіпрі. Завдяки обширній мережі партнерів рішення, продукти та технології ABBYY доступні у більш ніж 200 країнах та регіонах.
https://www.abbyy.com/uk-ua/

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.