ABBYY: Ефективність домашнього офісу з FineReader 15

Май 05, 2020

ABBYY

ABBYY: Ефективність домашнього офісу з FineReader 15

ABBYY пропонує обмежені часом ліцензії FineReader 15 Standard та Corporate за зниженими цінами, які можна індивідуально розподіляти серед працівників вдома

Компанія ABBYY вносить зміни до ліцензування, щоб допомогти організаціям забезпечити своїх співробітників FineReader - розумнішим PDF-рішенням для якомога більш ефективної роботи з дому.

Умови пропозиції:

Період: на період дії карантину;
Продукти: ABBYY FineReader 15 Corporate ESD, ABBYY FineReader 15 Standard ESD, ABBYY FineReader 15 Corporate Terminal-server;
Тривалість ліцензійних обмежень: 6 місяців або 1 рік (або інше: за запитом для клієнтів із 50+ користувачами);
Умови використання: компанія/організація може надавати обмеженим часом ліцензії своїм користувачам вдома без будь-яких обмежень.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за адресою abbyy@asbis.ua


Довідка
 

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua  

ABBYY – міжнародна ІТ компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Компанія присутня по всьому світу, глобальні офіси знаходяться в Європі (Мюнхен, Німеччина), Росії (Москва) та Північній Америці (Мілпітас, Каліфорнія). ABBYY також має регіональні представництва в Австралії, Великій Британії, Франції, Іспанії, Україні, Японії, Тайвані та на Кіпрі. Завдяки обширній мережі партнерів рішення, продукти та технології ABBYY доступні у більш ніж 200 країнах та регіонах.
https://www.abbyy.com/uk-ua/

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.