Нове покоління рішень Logitech для відеоконференцій вже доступне в Україні: Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch

Апрель 20, 2021

LOGITECH

Нове покоління рішень Logitech для відеоконференцій вже доступне в Україні: Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch

Працювати в гібридних офісах стало набагато зручніше з появою простих, гнучких і масштабованих рішень для відеоконференцзв'язку

В сучасних умовах відеоконференції продовжують ставати невід'ємною частиною кожного бізнесу. Нові моделі конференц-пристроїв Logitech – Rally Bar, Rally Bar Mini та Swytch – здійснюють переворот у галузі гнучких рішень для перемовин. На них можна легко запускати такі додатки, як Microsoft Teams і Zoom, або під’єднувати до будь-якого ПК у приміщенні за допомогою USB порту. З цими масштабованими, простими у використанні та багатофункціональними рішеннями організації можуть бути впевнені, що в кожній переговорній кімнаті, незалежно від її розміру та планування, кожен працівник, включно з віддаленими, буде під’єднаний до наради негайно.

Rally Bar – лінійка рішень нового покоління, що працює із найбільш популярними сервісами для відеоконференцій. Пристрої удосконалюють будь-які робочі зустрічі, забезпечуючи якість відео та звуку рівня кінотеатру. Logitech Rally Bar створений спеціально для приміщень середнього розміру, Logitech Rally Bar Mini – для невеликих кімнат для перемовин. Пристрої цієї серії блискуче впораються зі своїми завданнями, завдяки їх надзвичайно провідним характеристикам:

  • Приголомшливе 4К зображення. Завдяки плавному автоматичному панорамуванню, моторизованому 4К об’єктиву та надзвичайно чіткому зображенню Ultra HD користувач може відчути ефект особистої зустрічі, перебуваючи в будь-якій точці світу. Rally Bar здатна передавати ту саму якість зображення за оптичного збільшення до 5-ти разів, яке поліпшується цифровим способом до 15-кратного загального збільшення.
  • Кожен голос чути чітко. Обидві відеопанелі мають динаміки з наднизьким рівнем викривлення, забезпечуючи кришталево чистий звук. Самоналагоджувальний масив мікрофонів підхоплює голос із будь-якого місця кімнати з неймовірною чіткістю мовлення. Водночас пристрій автоматично фокусується на доповідачеві, вирівнює гучність голосів та приглушує небажані шуми. Крім того, запатентована система підвіски компонентів всередині панелі мінімізує вібрацію, що поширюється на корпус крізь стіни, стійки обладнання та столи, дозволяючи чути і бути почутим із найвищою чіткістю.
  • Вбудований штучний інтелект. Обидві відеопанелі оснащені набором технологій Logitech RightSense і розумним видошукачем, а друга камера здатна ще й автоматично розпізнавати обличчя. Камера фіксується на людському образі та обробляє його в режимі реального часу. Точність поліпшується за допомогою технології Logitech RightSight, яка вибудовує кадр так, щоб у нього потрапляли всі учасники зібрання, навіть якщо вони фізично переміщувалися під час зустрічі.
  • Неймовірна простота налаштування та керування. Крім багатофункціонального дизайну «все-в-одному», Rally Bar та Rally Bar Mini обладнані унікальним кабельним розведенням та гнучкими варіантами монтажу, що дозволяє швидко, надійно та оптимально інсталювати їх. Налаштування готового рішення займає всього декілька хвилин. Користувач може легко керувати відеопанелями за допомогою єдиної платформи, використовуючи Logitech Sync або інший звичний інтерфейс.

Ще одним рішенням, що дозволяє з легкістю долучатися до нарад, що проводяться із застосуванням будь-яких систем для відеоконференцій є Logitech Swytch. Завдяки йому підключення до будь-якої платформи для відеоконференцій, вебінарів або потокового мовлення спрощується до під’єднання усього одного USB кабелю. Swytch має низку функцій, що удосконалюють та спрощують процес організації відеоконференцій:

  • Можливість провести «власну нараду» (BYOD) у будь-якій кімнаті. Swytch можна використовувати разом із Microsoft Teams,Zoom або будь-яким іншим додатком для проведення відеоконференцій, для під’єднання ноутбука до дисплея, камери та аудіопристроїв для перемовин.
  • Один кабель – одне з'єднання. Swytch об'єднує HDMI та USB в один кабель для транслювання змісту екрану ноутбука на дисплей із роздільною здатністю до 4K та чітким і чистим звуком.
  • Універсальна сумісність. Swytch працює з ноутбуками, що використовують USB 3.0 або новіші версії з драйверами USB Type-A або USB Type-C і DisplayLink, включно з пристроями Windows®10, MacBook® або Chromebook.
  • Заряджання ноутбука. Акумулятор ніколи не розрядиться під час відеозустрічі. Swytch забезпечує потужність до 60 Вт для ноутбуків, які заряджаються через USB-C.
  • Керування пристроями. Сумісність із безкоштовним програмним забезпеченням Logitech Sync дозволяє ІТ-фахівцям легко контролювати та керувати Swytch разом з іншими пристроями для конференц-залів, включаючи Logitech MeetUp, Rally, Tap та Rally Bar.
  • Чиста інсталяція. Swytch чудово інтегрується з будь-якими кімнатами для нарад за допомогою магнітного кріплення, яке підтримує лад на поверхні столу завдяки відсутності шнурів та сторонніх аксесуарів.

Рішення для відеоконференцій Logitech Rally Bar, та Logitech Swytch з усіма додатковими аксесуарами вже можна придбати в Україні зі складу дистриб’юторської компанії АСБІС-Україна. Rally Bar постачається із вбудованою підтримкою Microsoft Teams Rooms на Android і Zoom Rooms Appliances із попередньо встановленим Zoom. Рішення Logitech Rally Bar Mini буде доступне до замовлення з 3 кварталу 2021 року.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

Про компанію ASBIS

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.