BlackBerry визнаний провідним постачальником UEM у звіті IDC MarketScape.

Июнь 18, 2022

BlackBerry

BlackBerry визнаний провідним постачальником UEM у звіті IDC MarketScape.

Постачальника було відмічено у двох категоріях за показниками безпеки, відповідності вимогам та можливості інтеграції.

Dowload here

IDC MarketScape Report

В кінці травня 2022 року IDC MarketScape опублікувала свою оцінку постачальників програмного забезпечення UEM для малого та середнього бізнесу з усього світу. BlackBerry було виділено у двох категоріях: як ЛІДЕРА по загальному показнику UEM та по розгортанню захищених/IoT-пристроїв, а також як КРУПНОГО ГРАВЦЯ у звітах Apple Devices та SMB. 

У звіті відзначаються ряд сильних сторін рішень BlackBerry: 

  • Пропозиція UEM від BlackBerry відповідає широкому спектру державних та галузевих сертифікатів щодо безпеки та відповідності, включаючи FedRAMP, FIPS 140-2, загальні критерії NIAP та PCI-DSS. Продукт UEM також входить до затверджених списків постачальників для ряду американських та іноземних урядових організацій. 
  • Широкий портфель продуктів з кібербезпеки BlackBerry та технологія штучного інтелекту, що лежить в основі його можливостей виявлення та виправлення загроз, забезпечують потужний зв'язок з рішенням UEM, особливо для випадків, коли при використанні є вимога постійної аутентифікації та перевірки здоров'я безпеки кінцевих пристроїв, які отримують доступ до корпоративних даних та додатків. 
  • Технологія BlackBerry по управлінню мобільними загрозами інтегрується з продуктом UEM, щоб забезпечити надійну кінцеву точку управління / безпеки для смартфонів, планшетів та пристроїв IoT під управлінням мобільних ОС, таких як Android. 
  • BlackBerry UEM тісно інтегрується з платформами SaaS для сповіщення та управління крититичними подіями, BlackBerry Alert та BlackBerry AtHoc. Це включає в себе відправку спеціалізованих детермінованих повідомлень на кінцеві пристрої, а також інтеграцію з налаштуваннями та політиками керування доступом до пристроїв для адаптації до надзвичайних ситуацій. 

Це чудове підтвердження якості продукту UEM BlackBerry, можливостей безперебійної інтеграції та прагнення надавати клієнтам ключові функції. 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.