Acer стала крупнейшим производителем ноутбуков

Август 17, 2012

Acer

Acer стала крупнейшим производителем ноутбуков

По итогам II квартала корпорация Acer стала крупнейшим в мире производителем ноутбуков. Таковы результаты исследования аналитической компании Gartner. Рыночная доля лэптопов Acer по итогам продаж в апреле — июне достигла 15,4%. Это на 6,5 процентного пункта больше, чем год назад.

Второе место заняла компания Lenovo, на долю которой пришлось 15,3% реализованных лэптопов. По сравнению с I кварталом китайский производитель продемонстрировал рост в 11%. Замыкает первую тройку прежний лидер — корпорация HP. Она контролирует 15,2% рынка ноутбуков.

Источник: onliner.by

Заказывайте ноутбуки Acer у наших партнеров и онлайн в Asbis B2B Marketplace

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.