ASBIS та UNITED24 ініціюють збір коштів для України та розігрують лімітовану серію колонок Bang & Olufsen Beosound 2

Август 16, 2022

ASBIS, BANG&OLUFSEN, UNITED24, donation

ASBIS та UNITED24 ініціюють збір коштів для України та розігрують лімітовану серію колонок Bang & Olufsen Beosound 2

Усі зібрані пожертви підуть на придбання рентгенівських апаратів C-arc

Компанія ASBIS разом з фандрейзинговою платформою UNITED24, ініційованою Президентом України Володимиром Зеленським, розпочали збір коштів на медичну допомогу Україні.

Щоб підтримати ініціативу, люксовий бренд із Данії Bang & Olufsen створив лімітовану серію своєї культової колонки Beosound 2 – вона виконана в кольорах українського прапора.

Усі зібрані пожертви підуть на придбання рентгенівських апаратів C-arc. Такі апарати допомагають лікарям швидко діагностувати переломи, значно підвищити відсоток успішних операцій і врятувати більше життів, адже осколкові поранення та множинні переломи є одними з найпоширеніших видів травм у постраждалих в Україні.

Як взяти участь у розіграші, щоб виграти колонку

Підтримати Україну та взяти участь у розіграші можна на офіційному сайті UNITED24.

Лотерея триватиме з 16 по 31 серпня, а переможці будуть визначені 1 вересня. Мінімальна сума пожертви для участі в розіграші – 10 євро. Чим вагоміша сума, тим більше шансів виграти.

Результати благодійної лотереї будуть опубліковані на офіційному сайті платформи збору коштів UNITED24.

З початку війни ASBIS активно підтримує Україну гуманітарною допомогою. Карети швидкої допомоги, транспортні засоби, генератори для безперебійної роботи лікарень, рентгенівські апарати та багато речей першої необхідності були передані компанією.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.