Успішний кейс. АСБІС-Україна та ЕВЕРТЕК реалізували проект з інтеграції Intel®NUC у сфері FMCG

Май 21, 2021

INTEL NUC

Успішний кейс. АСБІС-Україна та ЕВЕРТЕК реалізували проект з інтеграції Intel®NUC у сфері FMCG

Один із найбільших національних IT-дистриб’юторів та провідний український системний інтегратор реалізували спільний проект із оснащення великої торговельної мережі міні-комп’ютерами Intel® NUC для підвищення ефективності бізнесу клієнта

Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб’ютор техніки Intel, долучилася до великого проекту цифровізації всеукраїнської мережі магазинів побутових дрібниць, що реалізується партнерською компанією ЕВЕРТЕК, співпраця з якою розпочалася з моменту її створення – з 2018 року. Для оснащення робочих місць касирів замовником було обране зручне, надійне та компактне рішення від світового лідера на ринку комп’ютерного обладнання – міні-ПК Intel® NUC.

Крім реалізації проектів з міні-ПК Intel® NUC, ЕВЕРТЕК експерт в постачанні комп'ютерів "EVERTECH" класу High-End Desktop (HEDT) і графічних станцій "EVERTECH" для ресурсномістких обчислювальних задач, пов'язаних з тривимірним моделюванням, розробкою і професійною роботою з контентом високої роздільної здатності, інженерним проектуванням, компіляцією та складанням програмних продуктів, науковою діяльністю.

Покрито більше ніж 500 торговельних точок клієнта, в кожній з яких, залежно від розмірів приміщення, встановлено від двох до трьох комп’ютерів Intel® NUC на базі Intel® Core™ i3 та Intel® Core™ i5 для облаштування робочих місць касирів, а також один-два комп’ютери Intel® NUC на базі Intel® Celeron® Processor для демонстрації реклами. Успішна реалізація цього проекту дала змогу повністю досягнути ключових цілей замовника: забезпечення ергономіки торговельного простору за умов дотримання карантинних вимог та безперебійної роботи устаткування.

Intel® NUC – це нове покоління міні-ПК із потужністю повнорозмірного комп’ютера, корпус якого здатен поміститися на долоні руки. Висока якість виготовлення, довгострокова надійність роботи і продуктивність, на яку можна покластися, підтверджені трирічною гарантією і підтримкою від виробника. Intel® NUC чудово зарекомендував себе як перевірене рішення для так званого «промислового/комерційного кіоску», вимоги до якого він повністю задовольняє. Міні-ПК Intel® NUC оптимізують простір, дають змогу під’єднати монітори практично будь-якого розміру, виглядають елегантно та сучасно, забезпечують значне заощадження електроенергії і здатні працювати в режимі 24/7.

Комплекти Intel® NUC безпопередньо встановленого програмного забезпечення дозволяють будувати проекти різного рівня складності, зокрема промислові рішення, завдяки можливості гнучко конфігурувати накопичувачі, обсяг пам'яті та операційні системи. Кінцеві користувачі за допомогою комплекту програмних інструментів Intel® Adaptix™ можуть в автоматичному режимі налаштовувати продуктивність процесора і вбудованої графіки відповідно до індивідуальних потреб. Окрім цього, платформа Intel vPro забезпечує надійну керованість інфраструктури, побудованої на базі міні-ПК Intel® NUC.

Системний інтегратор впровадження – компанія ЕВЕРТЕК – активно стартувала на ринку інформаційних технологій 2018 року завдяки багатому досвіду створення і реалізації великих інтеграційних проектів, напрацьованому раніше в тісній співпраці з провідними світовими виробниками обчислювальної техніки, зокрема з Intel. Компанія ЕВЕРТЕК є Intel Partner Alliance Gold Partner, що дало компанії значні конкурентні переваги і дозволило прискорити зростання бізнесу. Спираючись на успішну реалізацію проекту з інтеграції Intel® NUC у сфері FMCG, у найближчих планах ЕВЕРТЕК – тиражувати бізнес-рішення на базі високопродуктивних міні-ПК Intel® NUC для інших торгівельних компаній, облаштовуючи робочі місця касирів та інформаційні кіоски.

АСБІС-Україна також підтримує ЕВЕРТЕК в комплектуванні комп'ютерів "EVERTECH" високопродуктивними процесорами, оперативною пам'яттю та накопичувачами, поставляє сервери для проектного бізнесу ЕВЕРТЕК. В даний час реалізовано або знаходяться в стадії реалізації 10 проектів різного рівня складності.

Отримати докладну інформацію щодо рішень Intel, зокрема Intel® NUC, можна звернувшись до офіційного дистриб’ютора бренда – компанії АСБІС-Україна за емейл-адресою intel@asbis.ua, або залишити запит через форму на сайті https://www.asbis.ua/intel-nuc

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.
У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.
Більше інформації: http://www.asbis.ua

Intel Corporation – американська технологічна компанія, провідний виробник електронних пристроїв та комп'ютерних компонентів, включаючи мікропроцесори та набори системної логіки (чіпсети). Корпорація є винахідником мікропроцесорів серії x86, якими оснащено більшість персональних комп'ютерів на планеті, і є другим за величиною світовим виробником напівпровідникових чіпів.
Офіційний сайт: www.intel.com  

Компанія ЕВЕРТЕК український постачальник інформаційних технологій та системний інтегратор, який активно зростає. Має значний досвід впровадження та супроводу проектів цифровізації бізнесу, учбових та державних закладів.
Офіційний сайт: www.evertech.ua

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.