Процесори Intel Core 12-го покоління за 60 секунд

Декабрь 10, 2021

INTEL

Процесори Intel Core 12-го покоління за 60 секунд

Tech Minute: Сімейство 12-го покоління включатиме 60 процесорів і понад 500 варіантів дизайну.

У жовтні під час заходу Intel Innovation у Сан-Франциско Intel оголосила про свої  процесори Intel® Core™ 12-го покоління, які  раніше мали кодову назву «Alder Lake».

Сімейство Intel Core 12-го покоління включатиме 60 процесорів і понад 500 варіантів дизайну. Приділіть 60 секунд та дізнайтеся про нову продуктивну гібридну архітектуру 12-го покоління, яка інтегрує два типи ядер — Performance-ядра та Efficient-ядра - з Intel® Thread Director. Також дізнайтеся більше про Intel Core i9-12900K, найкращий у світі ігровий процесор1.

 

 

 ¹ Оцінено унікальними функціями та кращою продуктивністю в ігровому контрольному режимі (оцінка або кількість кадрів в секунду) для більшості з 31 протестованих ігор (станом на 1 жовтня 2021 року), в тому числі порівняно з AMD Ryzen 5950X. Додаткову інформацію див. на сайті intel.com/PerformanceIndex. Результати можуть відрізнятися.

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.