Новини

Январь 21, 2020
Уніфіковане сховище 4U від INFORTREND дозволить оптимізувати роботу ЦОД

Декабрь 04, 2019

ASBIS, INFORTREND, СХОВИЩЕ, ЦОД

Уніфіковане сховище 4U від INFORTREND дозволить оптимізувати роботу ЦОД

Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб'ютор Infortrend на українському ринку, повідомила про те, що виробник представив уніфіковане сховище 4U з 60-ма відсіками, орієнтоване на використання в центрах обробки даних.

Як зазначається, нова 60-відсікова система EonStor GS Gen2 характеризується найбільш передовими показниками продуктивності і високощільним корпусом, здатним вміщати до 896 дисків в одній системі, надаючи загальну ємність більше 10 ПБ . Цього показника цілком достатньо для вирішення різноманітних завдань у рамках сучасних прикладних сценаріїв із великим обсягом оброблюваних даних.

EonStor GS 3000/4000 Gen2 є новітнім поколінням високодоступних уніфікованих сховищ корпоративного класу від Infortrend з інтеграцією NAS, SAN та хмарного шлюзу до єдиної системи. Порівняно з рішеннями попередніх поколінь, GSGen2 забезпечує на 60% вищу продуктивність NAS, досягаючи пропускної спроможності операцій читання/запису на рівні до 9900/5500 МБ/с. Система також підтримує показник IOPS в 900K. До числа інших доопрацювань входить подвоєна ємність пам'яті, чотири вбудовані порти 10GbE для швидкісних з'єднань I/O та доступність найрізноманітніших форм-факторів.

Також відзначається, що рішення підтримує з'єднання через FC (8/16/32 Гб/с), iSCSI (10/25 Гб/с) та SAS (12 Гб/с) протоколи із хост-системами.

За додатковою інформацією прохання звертатися до фахівців компанії АСБІС-Україна: infortrend@asbis.ua.


Довідка
Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Infortrend Technology, Inc. – тайванська компанія з виробництва DAS-, NAS- та SAN-систем зберігання даних із підтримкою сторонніх дисків SAS SSD/HDD, SATA SSD/HDD та Nearline-SAS. Штаб-квартира знаходиться в місті Сіньбей, Тайвань. У березні 2019 року компанія була включена виданням CIO Applications Europe до ТОП-10 провайдерів хмарних рішень–2019.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.infortrend.com

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.