Мережева Ethernet-платформа NVIDIA Spectrum™-X

Ноябрь 06, 2023

Мережева Ethernet-платформа NVIDIA Spectrum™-X

Ми раді представити новаторську мережеву Ethernet-платформу NVIDIA Spectrum™-X, революційне рішення, створене спеціально для підвищення продуктивності та ефективності хмар штучного інтелекту (ШІ). Ця передова технологія забезпечує вражаюче покращення загальної продуктивності та енергоефективності ШІ в 1.7 рази, а також забезпечує стабільні та передбачувані результати в багатокористувацьких середовищах.

В основі Spectrum-X лежать мережеві інновації, що використовують потужну комбінацію комутатора Ethernet NVIDIA Spectrum™-4 та блоку обробки даних (DPU) NVIDIA® BlueField®-3. 

Завдяки комплексним можливостям наскрізного ШІ NVIDIA Spectrum™-X:

  • значно скорочує час виконання великомасштабних генеративних моделей ШІ на основі трансформаторів; 
  • дозволяє мережевим інженерам, дослідникам даних ШІ і постачальникам хмарних послуг отримувати точні результати й ефективно прискорювати процеси ухвалення обґрунтованих рішень.

Завантажити специфікацію

NVIDIA Spectrum™-X – результат невпинного прагнення до технологічних інновацій. Інтегруючи Ethernet-комутатор NVIDIA Spectrum™-4 і  модуль обробки даних DPU NVIDIA® BlueField®-3, NVIDIA презентує зміну парадигми мережевих можливостей, закладаючи основу для майбутніх досягнень у галузі інфраструктури штучного інтелекту.

 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.