Ethernet-комутатори NVIDIA Spectrum. Найкраще у своєму класі Ethernet-з'єднання

Ноябрь 06, 2023

Ethernet-комутатори NVIDIA Spectrum. Найкраще у своєму класі Ethernet-з'єднання

Будьте на крок попереду з технологіями майбутнього! Серія відкритих Ethernet-комутаторів NVIDIA Spectrum створена для вирішення завдань мереж майбутнього.

NVIDIA® надає найпродуктивніші відкриті Ethernet-комутатори зі швидкістю портів від 1GbE до 400GbE, дозволяючи центрам обробки даних, хмарним обчисленням, системам зберігання даних, Web 2.0 і високопродуктивним обчислювальним додаткам працювати з максимальною функціональністю в масштабах.

Потужна продуктивність

Революціонізуйте швидкість передачі даних і усуньте вузькі місця! Сімейство відкритих Ethernet-комутаторів Spectrum забезпечує чудову продуктивність безперебійний зв'язок і потік даних по всій вашій інфраструктурі. 

Гнучкість та адаптивність

Налаштуйте мережу відповідно до ваших конкретних потреб! Сімейство відкритих Ethernet-комутаторів Spectrum пропонує безпрецедентну гнучкість, яка дозволяє легко адаптуватися і масштабуватися помірі зміни ваших вимог.

Завантажити специфікацію

Відкрийте для себе безмежні можливості сімейства відкритих Ethernet-комутаторів NVIDIA Spectrum!

Для отримання додаткової інформації або придбання пишіть на  vad-sales@asbis.ua.

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.