НОВЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

Август 26, 2022

НОВЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ

Влітку 2022 року, міжнародна компанія ASBIS Enterprise передала 7 одиниць сучасного медичного обладнання лікарням міст України, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення. Зокрема, доставка відбулася у Вінницю, Дніпро та Краматорськ.

Завдяки цьому лікарі зможуть швидко діагностувати проблеми зі здоров’ям пацієнтів, а також проводити операції, що допоможе врятувати ще більше життів.

Українські міста з першого дня війни прийняли більш ніж 350 тисяч біженців, що потребують як соціальної, так і медичної допомоги. Зараз у лікарнях велика кількість людей, яким потрібна швидка діагностика та якісне лікування.

Завдяки Лапароскопічній стійці, що дозволяє лікарям-хірургам проводити складні операції, УЗД-апарату та Лазеру, який лікує судинні патології (Дніпро), Медичного обладнання для забору крові (Вінниця), а також Пристрою для безпечного переливання крові (Краматорськ) лікарям вдасться врятувати ще більше життів.

Міжнародна компанія ASBIS Enterprise, яка в Україні представлена компаніями АСБІС-Україна, Breezy Україна, iOn та iSupport, уважно моніторить ситуацію та сама ініціює виділення підтримки там, де вона є найбільш затребуваною та необхідною.

“Ми не зупиняємось та продовжуємо співпрацювати з громадськими організаціями та державними установами задля уникнення гуманітарної кризи. Допомога країні та її громадянам є найважливішим завданням кожного з нас сьогодні. Ми будемо й далі допомагати Україні у цей нелегкий час, допоки країна цього потребує” - директор компанії АСБІС-Україна, Віталій Мельниченко.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЇ, ЩО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB) спеціалізується на проектній дистрибуції (VAD: value-added distribution), рішеннях для В2В ринків та реалізації ІТ продукції від світових відомих виробників, та забезпечує повний цикл їх розповсюдження, поєднуючи міжнародне охоплення з широким асортиментом продуктів. Співпрацюючи з лідерами ІТ-індустрії, наша команда експертів створює ефективні рішення для компаній та організацій, поєднуючи обладнання та програмне забезпечення, хмарні сервіси та технології.

В Україні до складу холдинга входять компанії АСБІС-Україна, iOn, Breezy та iSupport.

Більше інформації: www.asbis.com

Компанія АСБІС-Україна – один з провідних дистриб’юторів комп’ютерної техніки та комплектуючих, споживчої електроніки та рішень для бізнесу. Ми - частина міжнародного холдингу ASBISc Enterprises PLC, яка представлена майже в 30 країнах по всьому світу. В Україні наш портфель нараховує 50+ брендів та 1500+ продуктів.

Разом з нашими партнерами ми робимо нові технології доступними та зрозумілими кожному. Наша ціль підтримка Української економіки та забезпечення робочими місцями наших співробітників.

Більше інформації: www.asbis.ua

Breezy Україна – частина міжнародного холдингу ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB). Наша місія бути надійним партнером, який реалізовує для своїх партнерів та клієнтів найкращі умови для обміну та купівлі гаджетів світових виробників, даючи їм друге життя.

Більше інформації: https://breezy.ua/ua

iOn (Ай Он) – офіційний представник Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller, який надається компаніям з високими стандартами сервісу. Наразі, в Україні ми забезпечуємо роботу 3 фірмових офлайн Apple магазинів та інтернет продажів улюбленої техніки. Ми пропонуємо повний асортимент комп'ютерів Mac, смартфонів iPhone, годинників Apple Watch, планшетів iPad і безпровідних навушників AirPods, а також повний перелік аксесуарів та програмного забезпечення. iOn – це центр компетенції Apple в Україні, куди ви завжди можете звернутися з будь-яким питанням і отримати професійну консультацію з будь-якого продукту від спеціалістів офіційного представника Apple Premium Reseller.

Більше інформації: www.ion.ua

iSupport - авторизований центр сервісного обслуговування техніки Apple, Logitech, B&O. Багато років ми робимо так, щоби ваші гаджети працювали ідеально й безперебійно за будь-яких умов. Тестуємо, діагностуємо, ремонтуємо – швидко, якісно і з гарантією. Ми постійно покращуємо якість клієнтського сервісу та додаємо нові опції.

Більше інформації: https://isupport.ua/

Клінічна медична лікарня у м.Дніпро - Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги" Дніпровської міської ради. Генеральный директор Корпусенко Вікторія Геннадіївна. Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (ВМКЦ ЦР) — військово-медичний заклад (шпиталь) у місті Вінниця, одна з провідних установ охорони здоров'я Міністерства оборони України. Є багатопрофільним клінічним, лікувально-діагностичним та науковим центром в якому лікуються військовослужбовці, ветерани Збройних Сил, та всі охочі цивільні пацієнти.

КНП "Міська лікарня 1" Краматорської міської ради

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.