Logi Dock Focus Room Kit

Май 31, 2023

Logi Dock Focus Room Kit

Еволюція гібридного робочого простору

Тепер стає набагато легше обладнати невеликі приміщення для відеоконференцій. Logi Dock Focus Room Kit - це однокабельне, «plug-and-play» відеоконференц-рішення для телефонних будок та найменших переговорних кімнат. Співробітники можуть використовувати єдиний кабель USB-C для живлення свого ноутбука і відразу підключатися до зустрічі з аудіо та відео професійної якості.

ЧУДОВЕ АУДІО ТА ВІДЕО В НАЙМЕНШИХ ПЕРЕГОВОРНИХ КІМНАТАХ

- Logi Dock: док-станція «все-в-одному» з контролерами для керування зустрічами і спікерфоном

- Logitech Brio: Преміум 4K HDR веб-камера

- Cable management system: Зручне розміщення кабелів для безпечної установки

PLUG-AND-PLAY ВІДЕО ЗУСТРІЧІ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ ПЕРГОВОРНИХ КІМНАТ

Logi Dock спрощує відео-зустрічі та сертифікований для Microsoft Teams, Zoom та Google Meet. Керування нарадами в один дотик та інтеграція з календарем допомагають мінімізувати непотрібні відволікання співробітника. Шість всенаправлених мікрофонів і преміум-динаміки забезпечують чіткість звуку при дзвінку. Веб-камера Brio допомагає користувачам виглядати природньо, навіть при слабкому освітленні. Нарешті, кронштейни і система натягу кабелів забезпечують чисту, безпечну установку системи.

КЕРУВАННЯ НАРАДАМИ В ОДИН ДОТИК

Один кабель – це все, що вам потрібно. Підключіть кабель USB-C, що йде в комплекті, до ноутбука для миттєвої зустрічі з аудіо та відео професійної якості. При цьому кабель заряджає ноутбуки до 100 Вт і забезпечує надійне підключення до мережі.

ПРАЦЮЄ З ОСНОВНИМИ ПЛАТФОРМАМИ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЙ

З продуктами, сертифікованими для Microsoft Teams, Zoom та Google Meet, Logi Dock Focus Room Kit пропонує додаткові функції для цих платформ, включаючи приєднання до дзвінку в один дотик. Комплект також працює з основними платформами відеоконференцій, які запускаються на ноутбуці. Це означає, що ІТ не потрібно обмежувати фокусні кімнати однією платформою відеоконференцій. Співробітники можуть потрапити в фокус-кімнату, підключити ноутбук і миттєво приєднатися до зустрічі з найкращими аудіо та відео.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.