Ідеї подарунків до Дня закоханих від АСБІС-Україна

Февраль 09, 2021

День Закоханих

Ідеї подарунків до Дня закоханих від АСБІС-Україна

Дарувати гаджети близьким - новий спосіб проявити любов

Компанія АСБІС-Україна створила підбірку продуктів, які стануть у нагоді під час пошуку подарунку до Дня закоханих. Тут можна знайти товари для спільного дозвілля і подорожей, музичного супроводу ваших побачень, помічників у роботі, навчанні та заняттях спортом. Якісні оригінальні вироби з фірмовим гарантійним обслуговуванням від провідних світових брендів SanDisk, Canyon, Dell, Haier, Logitech, Prestigio, TCL, Bang&Olufsen довго тішитимуть дорогих серцю людей і нагадуватимуть їм про силу та стабільність ваших почуттів.

День Святого Валентина – найвигідніший час, щоб придбати пристрої мрії як для когось особливого, так і для власного користування. Магазини-партнери компанії АСБІС-Україна підготували низку приємних знижок та спеціальних пропозицій на купівлю техніки, приурочених до найромантичнішого дня року.

Для того, щоб підібрати рішення, яке підійде саме вашій другій половинці, запрошуємо відвідати сторінку за посиланням і скористатися зручною формою вибору товарів, розробленою спеціально до свята. 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.