Компанія ASBIS нагороджена брендом Infinidat, лідером у галузі корпоративних рішень для зберігання даних за результатами співпраці у регіоні EMEA

Январь 12, 2022

ASBIS, INFINIDAT

Компанія ASBIS нагороджена брендом Infinidat, лідером у галузі корпоративних рішень для зберігання даних за результатами співпраці у регіоні EMEA

Компанія ASBIS , розробник і постачальник продуктів, рішень та послуг в галузі ІТ та IoT та провідний дистриб'ютор, що забезпечує додану вартість, на ринках Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), що стрімко розвиваються, стала володарем партнерської нагороди «Маркетинговий партнер 2021 року» компанії Infinidat, провідного постачальника корпоративних рішень для зберігання даних. Ця нагорода характеризує ASBIS як надійного партнера, котрий робить все можливе для успіху своїх клієнтів.

 “Ми дуже раді отримати партнерську нагороду Infinidat. Рішення розвивати бізнес у галузі дистрибуції з доданою вартістю та надавати нашим клієнтам рішення для серверів та систем зберігання даних мало для нас стратегічне значення. Ми почали співпрацювати з Infinidat чотири роки тому. Визнання наших заслуг зараз стало свідченням набутих нами компетенцій та докладених зусиль. Ми приділяємо особливу увагу сфері дистрибуції з доданою вартістю і сподіваємося, що попереду на нас чекають довгі роки плідної співпраці” - говорить Марек Хоріл (Marek Horyl), директор з маркетингу продукції ASBISc Enterprises PLC. 

“Щорічні партнерські нагороди Infinidat вручаються тим партнерам, які забезпечують корпоративним клієнтам та постачальникам послуг виняткову цінність для бізнесу та надають інноваційні рішення, використовуючи переваги корпоративних сховищ Infinidat, – додає Ерік Херцог (Eric Herzog), директор з маркетингу Infinidat. — Присвоєння цієї нагороди свідчить про те, як компанія ASBIS значно виділяється серед конкурентів. Конкуренція між сотнями постачальників рішень була дуже серйозною, але переможці перевершили усі очікування”    

Детальніше 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.