Новини

Февраль 27, 2020
SUPERMICRO забезпечує підвищення ефективності своїх рішень на базі INTEL XEON

Ноябрь 11, 2019

ASBIS, SUPERMICRO, INTEL, XEON

SUPERMICRO забезпечує підвищення ефективності своїх рішень на базі INTEL XEON

Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб'ютор продукції Supermicro на українському ринку, повідомила про те, що виробник анонсував підвищення продуктивності широкого спектру серверів, робочих станцій та материнських плат на базі нових процесорів Intel Xeon E-2200.

Як відзначається, крім оновлених чотирьох- та шестиядерних процесорів, компанія Intel представила нові восьмиядерні системи з технологією Turbo Boost, які дозволяють підвищувати максимальну частоту окремих процесорів від 4,5 ГГц до 5 ГГц, забезпечуючи зростання ефективності багатопотокових цілочисельних операцій на рівні до 16%. Наголошується також, що сімейство процесорів Intel Xeon E-2200 підтримує 128 ГБ пам'яті з частотою 2666 Мгц, що вдвічі перевищує показник попереднього покоління.

«Команда Supermicro розробляє модульні материнські плати, шасі та системні рішення, що забезпечують оперативну міграцію на новітні процесори, – прокоментував анонс Іван Тай, віце-президент Supermicro з питань керування виробництвом. – За допомогою новітніх процесорів Intel Xeon E-2200, число ядер у яких досягає восьми, а робоча частота – до 5 ГГц, наші клієнти миттєво отримують підвищення продуктивності власних енергоефективних систем».

Материнські плати Supermicro X11SC для процесорів Intel Xeon E-2100 також підтримуватимуть нові процесори Intel Xeon E-2200 у восьми різних модифікаціях та форм-факторах Micro-ATX, Mini-ITX, Wide I/O (WIO), орієнтованих на широкий спектр кінцевих ринків. Повідомляється, що клієнти можуть використовувати ці материнські плати в серверах базового рівня, робочих системах для малого та середнього бізнесу, робочих станціях, платформах граничних обчислень та інших прикладних сценаріях. Материнські плати на базі Intel Xeon E-2200 надають користувачам можливість підвищувати обчислювальну потужність без необхідності в реконфігурації своїх систем незалежно від того, чи використовують вони оптимізовану шасі Supermicro, чи які-небудь інші рішення. Нові процесори Intel Xeon E-2200 оснащені технологією Intel Software Guard Extension (Intel SGX), що забезпечує оптимізацію прикладного коду та підвищення безпеки.

Підкреслюється, що процесори Intel Xeon E-2200 миттєво підвищують обчислювальний потенціал окремих систем Supermicro. В результаті корпоративні клієнти та представники МСБ досягають більшої ефективності своїх базових серверів та робочих станцій 5039-С.

Збільшена кількість ядер та підвищена частота принесуть користь і в багатовузлових сценаріях, які реалізовуються центрами обробки даних, що використовують системи MicroBlade та MicroCloud із високою щільністю даних, а також користувачами лезвійних ГП-серверів SuperBlade. Технології граничних обчислень продовжують набувати популярності в міру зростання масштабів впровадження IoT та 5G, і на цьому фоні нові процесори Intel Xeon E-2200 також забезпечать можливість використання більшої кількості кінцевих пристроїв і підвищення локального обчислювального потенціалу для підтримки нових сервісів із застосуванням стійкових серверів 1019С та 5019С.

Продукція доступна зі складу компанії АСБІС-Україна в Києві.


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Supermicro – світовий лідер у галузі технологій для обчислень, зберігання та передачі даних. Компанія спеціалізується на випуску x86-серверних платформ та різних комплектуючих для серверів, робочих станцій і систем зберігання даних.

Детальніше: http://supermicro.com

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.