ASBIS підписує дистриб'юторську угоду з ONKRON

Январь 26, 2023

ASBIS підписує дистриб'юторську угоду з ONKRON

ASBIS став офіційним дистриб'ютором ONKRON — світового лідера з розробки та виробництва стендів для бізнес-дисплеїв та інтерактивних панелей, а також для телевізорів, моніторів та іншої електроніки.

ONKRON є світовим лідером у розробці та виробництві стендів для бізнес-дисплеїв та інтерактивних панелей, а також для телевізорів, моніторів та іншої електроніки. Бренд належить BM Global Group Corp. зі штаб-квартирою в Далласі, штат Техас, і має європейські офіси в Німеччині, Італії та Великобританії, а також філії у Китаї та Кенії.

ONKRON пропонує першокласні дизайнерські рішення та сучасну естетику в рамках власної команди дизайнерів та інженерів, що працюють у філіях у США та Китаї, а також у партнерстві зі студіями сучасного дизайну в Італії та Німеччині. Вся продукція проходить двоетапний процес тестування на заводі на випробувальних стендах компанії з використанням спеціального інженерного програмного забезпечення, що забезпечує найкращу у своєму класі якість.

«Ми дуже раді можливості розширити портфоліо ASBIS ще одним брендом, який пропонує найкращі у своєму класі рішення. Співпраця з ONKRON допоможе ASBIS надавати додаткові послуги як для споживчого ринку, так і для складних проектів дистрибуції з доданою вартістю, а також допоможе реалізувати професійні AV-рішення власних брендів для інсталяційних проектів»» - Денис Судленков, менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions .

ПРО ОНКРОН:

Onkron - провідна компанія в галузі ергономічних рішень для AV-електроніки, що працює в Європі, США та Великій Британії. Onkron забезпечує як професійні, так і споживчі ринки різними стійками для телевізорів, кріпленнями для моніторів та проекторами. Кінцевими споживачами Onkron є урядові організації, бізнес-клієнти різних категорій та приватні особи. Докладнішу інформацію про Onkron можна отримати на нашому сайті www.onkron.com.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.