Loewe отримали кілька престижних нагород у сфері дизайну

Апрель 28, 2023

Loewe отримали кілька престижних нагород у сфері дизайну

Зокрема Red Dot Design Award та iF Design Award

Переможці:
Loewe iconic
Loewe klang bar3 mr
Loewe klang sub1

iF Design Award

Цю престижну нагороду отримала нова модель Loewe, яка має неперевершений дизайн, що вражає не лише поєднанням високоякісного телевізора та звукової системи, але й своєю формою та дизайном.

Крім того, всесвітньо визнана нагорода iF Design Award цього року була присуджена Loewe klang bar3 mr та klang sub1, що підтверджує чудовий дизайн продуктів.

Red Dot Design Award

Три нові продукти Loewe також були відзначені експертним журі Red Dot Design Award у категорії Product Design 2023. Ця нагорода присуджується продуктам, які можуть підкорити будь-кого своїм дизайном. Легендарний Loewe iconic, саундбар Loewe Dolby Atmos klang bar3 mr та сабвуфер Loewe klang sub1 переконали що гідні цієї нагороди.

Ці дві нагороди в галузі дизайну ще раз підкреслюють те, що Loewe - це інноваційний дизайнерський бренд та поєднання німецької техніки, досконалості, якості та ексклюзивного дизайну.

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.