ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

Январь 10, 2023

ASBIS, ASBIS-UKRAINE

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

Про результати проведення Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності товариства за 2022 рік

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «АСБІС-УКРАЇНА» на виконання ст.29 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» повідомляє, що за результатами Конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності для проведення аудиту фінансової звітності товариства за 2022 рік учасником Товариства було прийнято рішення про укладення договору про проведення аудиту фінансової звітності товариства за 2022 рік з Товариством з обмеженою відповідальністю "ЕМЕРДЖЕКС АУТСОРСІНГ" (код ЄДРПОУ – 32525549, адреса: 03110, м. Київ, вул. Університетська, 13-А).  

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.