Гаджети, які варті вашої уваги, до «Чорної п’ятниці»

Ноябрь 16, 2023

Гаджети, які варті вашої уваги, до «Чорної п’ятниці»

Незалежно від обставин, вашого місця перебування та величини гаманця, шопінг на Чорну п’ятницю дозволить порадувати себе новинкою, що стане в нагоді за будь-яких умов.

Бренди Canyon та Lorgar знають, як оновити портфель цифрових гаджетів, не обтяжуючи власний гаманець. У партнерському проекті на ITC.UA  ми підготували цікаву добірку корисних гаджетів, які можна вибрати на подарунок як собі, так і своїм близьким. У найочікуваніший період року – розпродажі до «чорної п’ятниці», на всі товари з добірки діятиме знижка до 50%, а тому покупки в цей період будуть вигіднішими.

На що варто звернути увагу?

 • Бездротові зарядні станції ще можуть вважатися новинкою на ринку аксесуарів, адже усього кілька років, як гаджети почали широко підтримувати Qi-технологію заряджання. Наразі не тільки флагманські моделі смартфонів вміють заряджатися «через повітря», а й кейси бездротових навушників і розумні годинники. Для користувачів сучасних гаджетів, бездротова зарядна станція Canyon WCS-305 – компактне рішення, яке може супроводжувати вас у дорозі та мати чудовий вигляд на тумбі біля ліжка чи робочому столі.
   
 • Розумні годинники активно займають місця звичайних аксесуарів на зап’ястях людей. Сучасні користувачі частіше вибирають інтелектуальні пристрої, адже окрім як дізнаватися, котра година, хочуть мати додаткові функції: сповіщення від смартфона, спортивний трекінг, функції відстеження частоти пульсу і тому подібне. Усі перелічені параметри присутні в моделі годинника від Canyon – Otto SW-86.

 • Часи, коли ігрові гарнітури були важкими і громіздкими, залишились у минулому. Гарнітура від Canyon DoubleBee GTWS-2 задає нові тренди для геймерів і доводить, що TWS-навушники можуть забезпечити аудіо для ігрових сесій на достойному рівні.
   
 • Дворежимна, безшумна бездротова миша Canyon MW-22 – стильне рішення для комфортної роботи. Окрім всіх необхідних функцій, вона виділяється різноколірним підсвічуванням корпусу, ергономічною формою та компактними габаритами. 
   
 • Для геймерів, в добірці представлене справжнє революційне рішення – ігрова миша Lorgar Stricter 579. Вона має велику кількість кнопок, можливість налаштування через Lorgar WP та вбудований OLED-дисплей. Він показує всі налаштування миші, дозволяє вивести логотип чи будь-яке інше зображення на ваш смак. Ця деталь виділяє модель на фоні інших та робить її яскравим елементом геймерського робочого столу.
   
 • Якщо довго шукали бездротовий контролер для всіх платформ, то Brighter GPW-04 від Canyon дозволить не йти на компроміси. Геймпад працює з Windows, Xbox360, Android, PS3, PS4 та має унікальний дизайн із прозорим корпусом і підсвіткою. 
   
 • Вебкамера для стримінгу Lorgar CIRCULUS 910 – це камера 2 в 1! Камера оснащена білою кільцевою LED-лампою діаметром  5,5 дюйма із трьома колірними температурами та регулюванням яскравості. Ви отримаєте ідеальне зображення в будь-яких умовах освітлення. А коли камера не потрібна, її можна використовувати як настільну лампу.

Рекомендуємо скористатися можливістю придбати ці гаджети за зниженою ціною «чорної п’ятниці». Кожен з товарів ідеально підходить на подарунки, які можна підготувати заздалегідь і не витрачати зайві гроші та час на їх пошук у передноворічний період.

Читати статтю  

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.