Семінар на Сардинії? Go Beyond повертається!

Семінар на Сардинії? Go Beyond повертається!

Ласкаво просимо до нової програми Go Beyond, яка пропонує зацікавленим реселлерам приєднатися до великого кола дистриб'юторів на Сардинії, ексклюзивному семінарі Dell Technologies в червні 2020 року.

Розвивайте свій бізнес і приєднуйтесь до нас

Програма діє з 7 жовтня - 29 листопада 2019 року, за цей час ви складете рейтинг разом з іншими торговими посередниками, який заснований на результатах купівель в основних дистриб'юторів, що також беруть участь.

Продемонструвавши рішучість продавати пропонований продукт своїм клієнтам, ви отримаєте шанс приєднатися до подорожі з дистриб'юторами в італійський прибережний рай.

Завдяки Intel, Microsoft і Nvidia ми організували приголомшливу поїздку на 3 ночі, де у вас буде можливість:

  1. Відвідати вражаючий семінар
  2. Зупинитись на Forte Village resort 
  3. Насолоджуватися прогулкою на відомих білих пляжах
  4. Милуватися приголомшливим гірським краєвидом
  5. Поринути в тепло гостинності та погоди

Успішно розпочати
Насолодіться потужним стартом:

1

Прийміть Go Beyond положення та умови

2

Ознайомтеся з відповідними продуктами

3

Перевірте веб-сайт Forte Village website

Положення та умови 

Ще раз ласкаво просимо вийти за межі з Go Beyond. Ми сподіваємось, що ви з задоволенням відвідаєте семінар, який ми сворили для вас.

 

 

 

 

 

 

Відмова від відповідальності: Інформація, що міститься в кожному прес-релізі та матеріалах, розміщених на сайті, була дійсною в момент публікації. Незважаючи на те, що прес-релізи та інші матеріали залишаються на веб-сайті компанії, компанія не бере на себе зобов'язань оновлювати інформацію з урахуванням наступних подій. Отже, читачам прес-релізів та інших матеріалів, не слід покладатися на точність і актуальність опублікованої інформації після моменту публікації.